Power Ping Pong
4.3 (9)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jak się okazuje, temat tenisa stołowego na android jest dosyć popularny, trochę pomyszkowałem po Google Play i znalazłem dość dużo gier o podobnej tematyce. Niektóre z nich są całkiem popularne – zwłaszcza Virtual Table Tennic 3D, a także Table Tennis 3D. Ilość ich ściągnięć sięga około 50 milionów. To naprawdę świetny rezultat.
Cecha wspólna tych gier jest taka, że są bezpłatne. Niestety nie można tego powiedzieć o dzisiejszej grze. Osobiście, wcale mnie to nie dziwi, że jest płatna, gdyż programiści z firmy CHILLINGO znani są z dwóch rzeczy. Z dobrej jakości swoich projektów i z tego, że cenią swoją pracę. Tym razem gra kosztuje 4 dolary… no cóż, nie jest za tania!
Ale. Są też i inne cechy różniące grę Power Ping Pong od konkurencji, które mogą jakoś usprawiedliwić jej wysoką cenę. Po pierwsze w grze nie czeka na was zwykły, nudny stół, obity zielonym płótnem, mroczne ściany i paletki ze zwykłymi rakietkami. Tutaj wszystko jest wręcz fantastyczne, a designerzy zapracowali na swój kawałek chleba. Środowisko, w którym przyjdzie nam grać, a także bohaterowie, biorący udział w zawodach, narysowani sią najlepszym z najlepszych sposobem, co może nawet trochę rozprasza podczas gry. Oprócz tego ping pong w tym wydaniu jest połączony ze sztukami walki, a zwłaszcza z Kung Fu! Całkiem możliwe, że karatecy mogą fantastycznie grać w tenis stołowy, programiści postanowili więc połączyć dla nas te dwie dyscypliny.

Zasady gry Power Ping Pong:

  • klasyczna gra z dodatkiem karate,
  • grajcie i osiągajcie profesjonalizm,
  • uczcie się strzelać piłką w dosłownym tego słowa znaczeniu!
  • rywalizujcie z przyjaciółmi, albo randomowymi graczami z Internetu,
  • 12 rodzajów rakietek,
  • Osiem różnych przeciwników.


Podsumowanie: oczywiście grę ciężko nazwać sportową, jest to arkada z elementami akcji i nic więcej, jednakże, jest zaprojektowana na wysokim poziomie, co znajduje swoje odbicie w cenie. Z tej przyczyny ilość ściągnięć nigdy nie będzie oszałamiająca, gotowych płacić nigdy bowiem nie ma wielu.


Reklama

Power Ping Pong dla Celkon Campus A125

Ocena:

(9)
4.3★ 86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/14 07:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |