Battleplans
3.9 (24)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Nie ma sensu opowiadać o wszystkich grach strategicznych, które powstały na androida. Wszyscy wiemy jak wyglądają i jakimi cechami się charakteryzują. Do ich głównych wad należą rozbudowane sklepy internetowe, które generują ukryte koszty. Wszystkie są też podobne do siebie, ale być może to nieuniknione, wszystkie bowiem chcą zawojować pierwsze miejsce rankingów, a nowatorstwa mogą się okazać ryzykownym krokiem na tej drodze. Tak więc na powyższe wady nie będziemy zwracać uwagi przy recenzji Battleplans, która również je oczywiście posiada. Skupimy się na tym jakie reakcje wywołuje wśród graczy.
Jej programistami, są mało znani twórcy z firmy -C4M-. Gra jest ich debiutem, więc wiele o nich nie wiem. Ot to, że są z Marsylii. Ale generalnie nic nam to nie mówi, prawda?
W odróżnieniu od innych programistów, ci skupili się na fabule, który stara się nam wyjaśnić jakim sposobem trafiliśmy na dziwną wyspę. Nasi bohaterowie, jako prawdziwi byli piraci płynęli w bliżej nieokreślonym kierunku na wielkim morskim żółwiu, który najwyraźniej stał się ich ostatnią deską ratunku. Jak się okazało, żółw spisał się całkiem dobrze i wyrzucił ich na wielkiej wyspie, uformowanej w kształt głowy. Na wyspie żyją bardzo agresywne plemiona, które biorą w jasyr pokonanych żołnierzy. Nasi bohaterowie postanowili wysiąść na wyspie, rozbić obóz na brzegu i sprowadzić na nią cywilizację.
Po rozbiciu się na brzegu i lekkim uporządkowaniu go, zaczynacie się zajmować bardziej tradycyjnymi dla gier na androida zadaniami — podbijać terytoria wroga, budować bazy i rozwijać linie obronne, rozszerzając swoje wpływy na wyspie. Wież nie będziecie budować, ale możecie wyznaczać oddziały patrolujące określone terytorium, co jest nowatorstwem.
Bitwy w grze są nad wyraz wciągające i, co rozumie się samo przez się, nie automatyczne, gdyż takie rozwiązanie wszyscy już od dawna mają powyżej uszu. Będzie wiele rodzajów wojsk, każdy rodzaj ma swoje umiejętności specjalne i wymaga odpowiedniej taktyki.

Zalety gry Battleplans:

  • można wygrać zarówno liczebnością, jak i sposobem jeśli wymyślimy dobra taktykę,
  • walczcie z innymi graczami,
  • po każdej rozgrywce możecie uzupełnić naruszone siły,
  • wyrabiajcie sobie nawyki i uczcie się właściwości bohaterów,
  • kierunek rozwinięcia gry leży w waszych rękach.


Wady gry Battleplans:

  • Sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty, na szczęście nie jest zbyt rozbudowany i można grać nie korzystając z niego.


Podsumowanie: bardzo dobra gra, która powinna zająć jedno z pierwszych miejsc na liście swojego gatunku, a żeby tak się stało — ściągajcie i oceniajcie!

Uwaga, razem z grą należy ściągnąć pamięć podręczną i rozpakować ja do folderu sd/android/obb.


Reklama

Pobierz Battleplans 1.13.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fix Google Play Authentication problem.
informacje ogólne
wersja 1.13.8 (797)
Data umieszczenia 2021-03-01 02:47
rozmiar 94.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 33.09 MB
Data umieszczenia 2015-09-14 10:58

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(24)
3.85★ 77.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/16 06:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |