Hex Brutal
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gier z gatunku „strzelanka” jest mnóstwo i nie jest sekretem, że najbardziej popularne charakteryzują się fantastyczna grafiką, nawet biorąc pod uwagę współczesne możliwości androida, związane z przeciążeniem procesora, kartą graficzną itd. Pora jednak wrócić do jaskini, gdyż dzisiejsza gra jest paskudnym przedstawicielem swojego gatunku, przynajmniej z punktu widzenia grafiki. Nie jest nawet kolorowa, utrzymana w czarnobiałej kolorystyce, co prawda horyzontalna, ale nie za wiele to pomaga. Oprócz tego, że gra jest czarnobiała, design wygląda jakby był złożony z figur geometrycznych. Trapezów i trójkątów, dokładniej mówiąc. Na szczęście gra nie jest spiskelowana, tylko tego by brakowało! Wszystko pachnie swego rodzaju futuryzmem, a to może przypaść do gustu niektórym graczom!
Oprócz tego wielu graczom spodoba się też zapewne „gładkość” gameplaya — proces gry odbywa się bardzo przyjemnie, powiedziałbym, że nawet zbyt przyjemnie!
Spodobało mi się również to, że można zniszczyć świat, przedstawiony w grze i na przykład przebić sobie drogę nie tylko przez statki przeciwników, ale przez ściany, które czyhają na nas za każdym rogiem.
Na pierwszych poziomach gra będzie szła dosyć gładko i przyjemnie. Potem przeciwników zacznie robić się coraz więcej, zaczną pojawiać się pułapki i przeszkody, które utrudnią proces gry. Do niepodważalnych zalet gry należy przyjemna ścieżka dźwiękowa, która pozwoli wam zrelaksować się podczas grania, co jest dość nietypowe dla tego gatunku gier. Dosyć dużo poziomów, które płynnie zaprowadzą was do miejsca, gdzie walka z przeciwnikami stanie się już dużo trudniejsza. Tu będzie mogli sprawdzić swoje umiejętności, w nadziei osiągnięcia rekordu.

Podsumowanie: na pierwszy rzut oka gra jest bardzo prosta, szybko jednak zauważymy, że jest bardzo nowatorska. Wyróżnia się zarówno stylem jak i przyjemnym procesem gry, z którym do tej pory się jeszcze nie spotkałem.


Reklama

Pobierz Hex Brutal 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Welcome to the Global Release of Hex Brutal!
informacje ogólne
wersja 1.1 (1)
Data umieszczenia 2015-09-16 12:49
rozmiar 9.01 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-16 15:51:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/20 06:48
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |