iHunt zombie
4.3 (42)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gier o zombie jest coraz mniej, jednak niektórzy programiści, sprzeciwiają się tej tendencji i wciąż jeszcze wypuszczają na rynek gry o wirusach, apokalipsie itd., wszystkie tematy tego typu już dawno zostały wymyślone i ograne przez graczy. Gra iHunt Zombies jest swego rodzaju odpowiedzią na gry, traktujące o polowaniu, tyle, że w tym przypadku będziemy musieli polować na zombie, a nie na zwierzęta, co, według mnie, jest dużo bardziej humanitarne. Nawiasem mówiąc gra pochodzi od twórców z formy TriggerWave, którzy do tej pory tworzyli tylko gry dla dzieci... No cóż... Przebranżowenie. Bywa!
Polowanie na zombie... To klasyczny przypadek, kiedy nazwali tak grę, gdyż występuje w niej obfita ilość strzelb i innych broni, których lubią używać polujący. Nie możemy się poruszać, a strzelać przyjdzie nam z pozycji w której zaczynamy i celować będziemy musieli plus minus z paru metrów. Jednakże po pierwszym strzale zwrócicie na siebie uwagę zombiaków, które zaczną iść w waszą stronę, celować więc będziecie musieli dokładnie i szybko.
W grze nie ma fabuły, programiści niezbyt się przyłożyli, lokalizacje są monotonne, wrogowie również. Oczywistym jest, że gra nie pretenduje do roli hitu, ale mamy prawo oczekiwać od programistów choćby najmniejszego przejawu fantazji. No cóż, noże następnym razem.
Gra nie jest tez do końca dopracowana, zacina się, czym jak na razie programiści się nie zajęli, ale mam nadzieję, że szybko dopracują błędy.
Jedyne, co jest dobrze dopracowane w grze, to broń. W grze występuje wiele typów różnorodnej broni. Oprócz strzelby, z którą zaczynacie, wszystkie inne bronie będziecie musieli dokupić za realne pieniądze w załączonym do grze sklepie internetowym. Możecie też zapłacić za bronie pieniędzmi zdobytymi w grze za dobrze wykonane misje, ale na to przyjdzie wam długo czekać.


Podsumowanie: najzwyklejsza gra, z monotonną grafiką, zadaniami i wrogami. Ale są tacy, którym to w pełni odpowiada — tych gra może zachęcić tym, że jest bezpłatna, a sklep internetowy dodany jest tylko dla leniwych graczy.


Reklama

Pobierz iHunt zombie 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2015-09-17 10:46
rozmiar 45.95 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-17 13:48:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(42)
4.32★ 86.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/20 07:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |