PAC-MAN Bounce
3.8 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wszyscy dobrze znają grę PAC-MAN. Ostatnimi czasy ten projekt zaczął się aktywnie rozwijać i pojawił się w najróżniejszych nowych kreacjach, na przykład jako runner. Tak czy inaczej na tym programiści nie zakończyli i zaczęli rozwijać go dalej, gra PAC-MAN Bounce jest na to dowodem.
Nawiasem mówiąc nikt nie oczekiwał pojawienia się gry w takim wydaniu. Pojawia się jednak problem. Nie chcę się czepiać, ponieważ bardzo lubię PAC-MANA i szanuję programistów, jednakże wszystko, co pojawia się w tej grze, oprócz samego PAC MANA w nowym wydaniu już gdzieś widzieliśmy... Przyglądnijmy się sprawie bardziej szczegółowo.
Zacznijmy od gatunku gry. Nie jest zbyt oryginalny, gdyż to pospolita, choć w dobrej jakości, gra logiczna. Dalej zauważamy, że gra (podobnie jak druga część Angry Birds) składa się z drogi, na której są poszczególne poziomy, każdy z nich możemy przejść, dostając za niego jedną, dwie lub trzy gwiazdki, to też już gdzieś widzieliśmy, czyż nie?
Jeszcze kilka słów o szacie graficznej, która bazuje na rysunkach pożywienia i jest bardzo przyjemna, powiedziałbym nawet, że apetyczna. Na różnych poziomach można zauważyć hot-dogi, w menu głównym owoce i słodycze, przypomina to trochę Fruit Ninja...

Co nas was czeka na różnych poziomach w grze PAC-MAN Bounce.


Nazwa, prawdę mówiąc, nie pasuje do gry, gdyż gameplay nie wymaga od nas żadnych skoków, jednakże zadanie gry nie jest przez to mniej interesujące. Zadanie na każdym poziomie, to zjeść klucz, który leży sobie po prostu na przeciwnym końcu pokoju, albo w miejscu, gdzie dotrzeć do niego nie będzie wcale łatwo. Jak się okazuje naszym bohaterem dosyć ciężko sterować, może ruszać się tylko w jednym kierunku, kierunek można zmieniać specjalnymi sztuczkami, tak, aby nasz bohater zjadł wszystkie trzy gwiazdki i klucz. Potrzebna nam jest co najmniej jedna gwiazdka i klucz, ale w idealnym wariacie musimy zjeść wszystko, a aby to osiągnąć będziecie musieli trochę pomyśleć... Nawiasem mówiąc pomysł z poruszaniem się tylko w jednym kierunku też już gdzieś widziałem, tylko nie pamiętam gdzie. Tak czy inaczej proces jest bardzo ciekawy!


Podsumowanie: nawet po szczegółowym zanalizowaniu gry i nie znalezieniu w niej niczego nowatorskiego, muszę przyznać, że mi się podoba. Jest miła i przyjemna, proces gry jest dopełniony ładna muzyką, a grafika nie pozostawia żadnych zarzutów, do tego, jest to gra logiczna, a to, że występuje w niej PAC MAN, jest tylko dodatkowym plusem!


Reklama

Pobierz PAC-MAN Bounce 2.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes and improvements
Thank you so much for playing! New features are under development and we love your support.
informacje ogólne
wersja 2.1 (20)
Data umieszczenia 2016-07-13 21:38
rozmiar 51.21 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 17:27:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.78★ 75.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/21 06:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |