Survivors: Остаться в живых
4 (22)

Survivors: Остаться в живых

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z firmy G5 Entertainment już dawno nie wypuścili na rynek interesującego projektu. Dzisiaj postanowili przerwać ten zaklęty krąg i zaoferowali nam nowa grę! Co ciekawe, nie jest ona zwyczajnym questem, a czymś bardziej złożonym i interesującym.

W grze Survivors: Остаться в живых połączone są ze sobą aż trzy gatunki — gra fabularna, quest i bardzo w dzisiejszych czasach popularne przetrwanie na wyspie. Do naszych zadań będzie należało między innymi budownictwo i ekonomia (co jest typową cechą gier strategicznych).
Gra zaczyna się wypadkiem małego samolotu, którego pasażerowie cudem przeżyli i nawet nie otrzymali poważnych obrażeń. Nie będziecie więc musieli przyszywać sobie oderwanych kończyn, ani zajmować się zakopywaniem ciał towarzyszy, a od razu zaczynacie badać wyspę i odkryjecie, że kiedyś, dawno temu, znajdował się na niej obóz wycieczkowy, po którym zostały budynki i część wyposażenia. Bohaterów jest trzech — dziewczyna i dwóch chłopaków, ale nie ma to specjalnego wpływu na fabułę. Będziecie musieli opiekować się każdym z bohaterów, pomagać im ze zmęczeniem, higieną, obniżeniem nastroju, głodem. Aby powyższe parametry były w normie, będziecie musieli dużo pracować, szukać pożywienia, budować schronienia itd.
Oprócz tego będziecie musieli zbadać wyspę, odkryć przyczynę halucynacji, z którymi wasi bohaterowie często będą mieć do czynienia i odkryć wiele tajemnic i sekretów. Tę część można nazwać questową. Sprawia, że gra jest dużo bardziej wciągająca, dostarczając wam łamigłówek i ciekawych zagadek.

Zalety gry Survivors: Остаться в живых

  • duża wyspa, którą należy będzie zbadać w całości,
  • trzech bohaterów, którzy potrzebują waszej opieki (od razu trzech tamagotchi!),
  • rozgryźcie wszystkie zagadki wyspy i pomóżcie bohaterom wrócić do domu,
  • wiele zadań, które wciągną was na wiele miesięcy,
  • wciąż wychodzą dodatki do gry, z nowymi fiszkami,
  • gra jest bezpłatna.


Podsumowanie: specjalnie nie napisałem niczego o wadach gry — zostawiłem je na deser. W zasadzie jest tylko jeden minus — rozbudowany sklep internetowy, który jest charakterystyczny dla gier od tych programistów. Do tej pory mieliście jednak do wyboru nudne gry ze sklepem internetowym, który naciągał was na dodatkowe koszty. W tym wypadku gra jest bardzo interesująca :)


Reklama

Pobierz Survivors: Остаться в живых 1.14.1104 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We have fixed the game crashing issue. Download this FREE update and continue your gripping adventure on the mysterious island!
Join the G5 email list and be the first to know about sales, news and game releases! www.g5e.com/e-mail
informacje ogólne
wersja 1.14.1104 (102)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:44
rozmiar 101.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

AD_ID

AD_ID

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(22)
3.95★ 79%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/27 07:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |