Sky
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jak zwykle rezultatem twórczości danych programistów stał się zwyczajny zabijacz czasu, z minimalistycznym designem i bardzo prostym sterowaniem. W swoich poprzednich projektach twórcy Ketchapp główną uwagę zwracali na grafikę, która była co najmniej dobra, generalnie nawet piękna. W danej grze grafika jest jeszcze lepsza niż w dotychczasowych projektach (jeśli to w ogóle jeszcze możliwe) — tym razem jest wstrząsająca! Nie wiem jak jeszcze można ją opisać, najlepiej zobaczyć ją na własne oczy! Wciąż jeszcze na ekranie nie ujrzymy zbyt wielu detali, ale to co oferują nam programiści jest bardzo dokładne i dopracowane. Gra jest surrealistyczna, a wszystkie przedmioty są proste, ich jakość leży w grze światłocieni, odbiciach... Odnosimy wrażenie, że całe pole do gry, stworzone jest z matowego szkła, wszystkie przedmioty są miłe i przyjazne dla oka, aż szkoda, że nie można ich dotknąć.

Gameplay, zgodnie z tradycją, nie jest skomplikowany, musicie sterować kwadratem, który przeskakuje inne kwadraty — coś w rodzaju gry w berka... Generalnie wasz „bohater” może skakać na da sposoby — zwyczajnie lub podskoczyć i z pozycji w powietrzu skoczyć jeszcze wyżej, co okaże się bardzo przydatne przy przeskakiwaniu dużych przeszkód. Podwójny skok możemy wykonać klikając w klawisze podwójnie.
Czasami będziecie przeskakiwać przez specjalne portale, które mogą was rozdzielić na kilka części, gameplay nie ulegnie wtedy zmianie, ale stanie się dużo trudniejszy, gdyż wszystkim częściami będziecie musieli sterować jednocześnie. Na waszej drodze będą porozrzucane monety, za które będziecie mogli kupić nowych bohaterów, a ich wybór jest bardzo szeroki.

Zalety gry Sky:

  • bardzo ładna grafika,
  • prosty i zrozumiały gameplay,
  • wielu różnych bohaterów,
  • poziomy generują się automatycznie, więc nie będzie powtórek,
  • oprócz poziomów, generowanych automatycznie, jest około setka statycznych poziomów,
  • statystyka Game Center.


Wady Sky:

  • reklamy, które zajmują dużą część ekranu, można je wyłączyć za dwa dolary.


Podsumowanie: przyjemny i spokojny zabijacz czasu, który w pełni spełnia swoją rolę, pozwala wam nasycić oczy pięknem niezwykłego świata i zrelaksować się przy przyjemnej, uspokajającej muzyce.


Reklama

Pobierz Sky 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2015-09-25 11:38
rozmiar 10.27 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-25 14:39:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/29 06:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |