Monster Shooting
3.1 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jeśli porównamy te grę z pikselówką o obronie domu, to okaże się, że ta w ogóle nie jest spikselowana. Grafika jest dość prosta, ale nie można zaprzeczyć, że bardzo ładna. Szczerze mówiąc jeśli chodzi o gameplay to gra różni się od poprzedniej bardzo, w pierwszej części trzeba było myśleć, w tej należy tylko rześko biegać po polu gry i strzelać, to po prostu Space Invaders we współczesnym wydaniu. Tylko idea została taka sama. Kto na co poluje?
Naszym bohaterem jest farmer, który kocha swoje zwierzęta całym sercem, zwłaszcza krowy. Niestety zaczęli polować na nie przybysze z kosmosu, którzy chcą je przechwycić przy pierwszej nadażającej się okazji. Można uznać, że napadają na nas kosmici, ale po co im nasze krowy? Dobre pytanie. Odpowiedzi jeszcze nie znalazłem.
Z zabitych potworów sypią się monety, zbierając je zdobywacie dodatkowe środki na ulepszenie swojej broni, która jest jedynym co macie do obrony przed najeźdźcami. Żeby odblokować nowe poziomy należy wypełniać różnorakie zadania, na przykład utrzymać się w boju przez trzy minuty lub dokonać czegoś jeszcze bardziej wiekopomnego. Gry nie można nazwać złożoną, jednak jeśli zechcecie ją ukończyć, to będziecie musieli się postarać. I to bardzo.
W grze funkcjonuje bardzo rozwinięty sklep internetowy, w którym można kupować wszelakie ulepszenia, które pomogą nam prowadzić bitwy bardziej efektywnie. A za każdym poziomem do bitw będzie dochodzić częściej i częściej.


Zalety gry Monster Shooting:

 • zadziwiająca historia o Ufo i krowach,
 • dwa tryby gry – przetrwanie i kampania,
 • 40 misji,
 • tablica wyników połączona z Facebookiem,
 • dużo bonusów i ulepszeń,
 • świetna grafika i dobra animacja,
 • masa unikalnych potworów,
 • specjalny tryb dla ćwiczeń,
 • wszelkie możliwe sukcesy i nagrody,
 • niebezpieczni bossowie.


Wady gry Monster Shooting:

 • sklep internetowy,
 • reklamy.


Podsumowanie: zabawna gra arkadowa, która nie pretenduje na więcej i nie może więcej zaoferować. Tak więc jeśli lubiecie soczystą i piękną grafikę, strzelanki, Ufo i dynamiczny gameplay – bierzcie się za nią!


Reklama

Pobierz Monster Shooting 1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1 (100032)
Data umieszczenia 2015-09-29 11:34
rozmiar 26.46 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-29 14:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.14★ 62.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/02 07:32
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |