Doodle Jump
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jakiś czas temu znani programiści z formy Lima Sky, którzy, nawiasem mówiąc, wciąż pozostają anonimowi, stworzyli tę grę dla iOS. Jakiś czas temu, to jest, aż sześć lat temu... Generalnie gry nie były wtedy tak popularne jak dzisiaj, a ta, w tamtych czasach, była jedyną w swoim rodzaju, nic więc dziwnego, że okazała się hitem. Po dwóch latach gra wyszła w wersji dostępnej na androida, a nawet Blackberry! Po tym zdobyła nieprawdopodobną ilość fanów, szacowaną na dziesiątki milionów, chociaż nawet nie była przeniesiona na konsole. Jednakże, o czym zapewniam, był taki moment, kiedy Internet aż huczał — każdy chciał w nią grać, każdy właściciel strony, poświęconej androidom lub iOS, chciał dostać recenzję tej gry, a dzisiaj jak to wygląda? Dzisiaj gra wciąż jeszcze ma swoich fanów, którzy (niestety) powoli, ale konsekwentnie odchodzą w stronę drugich projektów. Wszystko co dostaliśmy od programistów, to ta sama gra, która praktycznie nie zmieniła się wizualnie i bazujące na tej samej idei, która już nie zaskakuje. Mam nadzieję, że programiści zauważą te minus, gdyż właścicieli androidów jest teraz kilka razy więcej, a nowości wszystkim brakuje jak powietrza

Nawiasem mówiąc, dokładnie ta gra jest protoplastą gier z gatunku „skoki”, gdzie bohaterowi trzeba przemieszczać się skokami wciąż wyżej i wyżej, bez możliwości osiągnięcia finału, za to z setkami możliwości na przegraną, jeśli naskoczy na którąś z przeszkód.

Oto czym swego czasu gra Doodle Jump przemówiła do takiej ilości graczy:

  • prosta, ale miła dla oka grafika,
  • dziwne, ale bardzo zabawne postaci,
  • bardzo proste sterowanie,
  • nienaganna mechanika i animacja,
  • wciągający, dynamiczny gameplay,
  • około 10 skórek, które sprawiają, że gra jest bardziej zróżnicowana,
  • cała góra interesujących bonusów,
  • można grać bez końca...


Niestety, projekt ma też swoje wady, które, jak to zwykle bywa, związane są z opłatami. Przez długi czas gra dostępna była tylko w wersji płatnej, obecnie jest możliwość bezpłatnego ściągnięcia gry na androida, niestety ta wersja pełna jest reklam, których bardzo szybko mamy powyżej uszu. Ale czy to może nas powstrzymać przed zagraniem w klasyczne arcydzieło gier na telefon?

Podsumowanie: możliwe, że gdyby ta gra powstała dzisiaj, zagubiłaby się w przedziałach historii, ale miała to szczęście, że wyszła w bardzo dobrym okresie i zajęła to miejsce, gdzie akurat był wakat, stając się protopolastą całego gatunku, za co należą się jej ogromne brawa.


Reklama

Pobierz Doodle Jump 3.11.20 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We stomped a few annoying pests
informacje ogólne
wersja 3.11.20 (3920362)
Data umieszczenia 2022-04-13 19:15
rozmiar 51.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/04 06:20
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |