Volcano
4 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Grę stworzyli programiści z firmy ArBuZ Games (Rosja), którzy są jeszcze nowicjuszami w swojej dziedzinie. Na android zaprogramowali dotychczas tylko dwie gry. O jednej z nich będziemy mówić dzisiaj, a druga to niezbyt popularna gra typu „obrona wieży”, która prawdopodobnie nie zdobędzie już większej ilości fanów. Ale skupmy się na tym co już powstało. Tak więc. Gra Volcano. Zaczynamy!

Sama w sobie gra nie jest skomplikowana, cel gry też nie jest oryginalny. Z jednej strony przed nami stoi szlachetne zadanie — ocalić planetę przed ekologiczną katastrofą. Z drugiej strony, wiemy, że przyczyną katastrofy jesteśmy my — ludzie. Tak więc będziemy walczyć z cywilizacją i jej zgubnym wpływem. Tu od razu pojawia się logiczne pytanie — kto chroni planetę przed jej mieszkańcami? Postać, którą będziemy grać, to wulkan. Wybuchając, unieszkodliwia wszystkich niewygodnych! Epickie, prawda?
Planeta jest ojczyzną wulkanu, który pojawił się na niej oczywiście dużo wcześniej niż człowiek i cywilizacja, tak więc jej uratowanie jest jego celem nadrzędnym, a my mu w tym pomożemy.
Jak się okazuje gameplay też nie jest zbyt zaskakujący, z jednej strony jest prosty, z drugiej — bardzo wciągający, ale tak naprawdę sprowadza się do tego, żeby strzelać i trafiać w różne cele. Wulkan może znajdować się w najróżniejszych częściach świata, co oznacza, że sam sposób celowania będzie specyficzny. Nieprzerwanie dostosowując się do zmieniających się warunków będziecie musieli walczyć z ludzkością. Nawiasem mówiąc, w grze istnieją trzy różne galaktyki i każda potrzebuje waszej pomocy!

Do zalet gry Volcano zaliczają się:

· ciekawy pomysł,

· zabawny główny bohater,

· dużo poziomów,

· różnorakie bonusy,

· gameplay (prosty i zrozumiały),

· gra jest bezpłatna i nie generuje dodatkowych kosztów.


Wady gry Volcano:

· nienajlepsza grafika, mam nadzieję, że ją poprawią.

Podsumowanie: przyjemna, prosta i wyrazista gra arkadowa, która pomoże wam zabić parę godzin, a także zachęci do refleksji nad współczesną cywilizacją. Może pora na ogólnoświatowe zmiany?


Reklama

Pobierz Volcano 1.1.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Galaxy 3 is now available after 5 ad videos view.
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (1141)
Data umieszczenia 2018-05-23 21:58
rozmiar 49.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje ArBuZ Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.99★ 79.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/05 07:24
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |