Floors
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z firmy Ketchapp są już znani na rynku, zdążyli stworzyć wiele prostych, ale bardzo interesujących gier na androida, którymi zachwycają się miliony graczy. Niezmienną i nieskazitelną mechanikę, a także wstrząsająco dobrą fabułę, z której są znani, możemy znaleźć również w ich nowej grze: Floors.

To historia typowego biznesmena, który spóźnia się do pracy. Bądź przez zepsutą windę, bądź przez to, że dla zdrowia postanawia się przebiec po schodach, ale po drodze zapomina na którym piętrze znajduje się jego biuro, tak więc wchodzenie zajmuje mu trochę czasu. Po drodze omija różnorakie przeszkody, takie jak pułapki lub cyrkularki.. skąd one się tu wzięły? Nie ważne, nie ma czasu myśleć, przecież spieszycie się do pracy! Tak więc żadne przeszkody nie mogą was zatrzymać, odważnie biegnijcie naprzód i postarajcie się dojść jak można najdalej, gdyż znajdzie to swoje rezultaty na waszej pensji :)

Gra nie charakteryzuje się niezwykłym gameplayem, przypomina inne gry twórców z firmy Ketchapp, tak ze względu na sposób gry, jak i na układ poziomów. Przestrzeń w grze podzielona jest na pięć horyzontalnych sekcji, wasz bohater znajduje się w jednej z nich (pozostałe są zaciemnione), przebiega ją i nagle znajduje się w drugiej. Nigdy nie wiadomo w której, tak więc należy być skupionym. Żeby bohater skoczył należy nacisnąć ekran, albo przytrzymać palec, jeśli chcemy wykonać długi skok — to wszystko! :)

Żeby zainteresować graczy grą Floors, twórcy stworzyli dosyć dużo różnych postaci. I tak, do pracy spieszą clowni, lekarze, maniacy i wielu, wielu innych, około 30 postaci. Dzięki temu do gry można było dodać sklep internetowy, w którym możemy wykupić możliwość szybszego omijania tych bohaterów.

Podsumowanie
: ogólnie nie jest to nic nowego, ale gra jest ciekawa i dynamiczna, czy to mało, żeby poświęcić jej swój czas? W każdym razie spełnia rolę zabijacza czasu. Na sto procent!


Reklama

Pobierz Floors 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2015-10-05 11:53
rozmiar 8.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-10-05 14:54:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/07 07:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |