Soul Hunters
4.4 (34)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

To pierwsza gra na android z firmy Lilith Mobile. Jej twórcy postanowili pójść najłatwiejszą drogą i stworzyć tradycyjną grę. W danym gatunku powstało już dużo hitów, które niezbyt różnią się między sobą. Twórcy zaproponowali nam znany już rodzaj gry, z automatycznymi bitwami, bajkowymi bohaterami i szerokim wachlarzem ekwipunku. Przy tym wszystkim gra okazuje się strasznie monotonna, ale z jakichś przyczyn nikomu to nie przeszkadza. Ja jednak zamierzam zaliczyć to do wad gry.

Fabuła gry Soul Hunters z pewnością nie jest oryginalna — demony, wszelkiego rodzaju potwory i inne obrzydliwe istoty zaatakowały świat, wprowadzając chaos i nieporządek, ale w tym samym czasie pobudzając bohaterów, którzy pod waszymi sterami gotowi są się im przeciwstawić. Podstawą gry jest wybór dobrej drużyny i expienie każdego bohatera z osobna, z cichą nadzieją twórców, że skryje to luki gry w dziedzinie ataku i obrony.

W skład drużyny może wchodzić nie więcej niż pięć bohaterów, co w pełni wystarczy, żeby wcielić w jej skład kilku herosów, strzelca, maga i uzdrowiciela. Bohaterowie będą prowadzić indywidualne bitwy, ale największe bitwy będą grupowe. Po każdej misji możecie przejść się na targ, gdzie można nabyć prowiant i nowe bronie. Dla tych, którzy lubią sprawdzać się w boju z potworami, istnieje arena, która otwiera się kiedy gracz osiągnie dany poziom. Tutaj można sprawdzić czyja drużyna jest lepsza i porównać się z przypadkowym graczem z sieci.


Zalety gry Soul Hunters:

  • 80 różnych bohaterów dla waszej drużyny,
  • każdy bohater posiada unikalne cechy,
  • grajcie indywidualnie lub prowadźcie bitwy na PVP,
  • miła dla oka grafika i dobra animacja.


Wady gry Soul Hunters:

Jest to dosyć smutne, ale dana gra, pomimo wszystkich swoich zalet nie może zaskoczyć fanów gatunku, ponieważ sam proces gry jest dosyć nudny, reklamy atakują nas ze wszystkich stron, a gra nie wprowadza żadnego nowatorstwa. Jest jeszcze jeden minus, który dla wielu nie jest problemem — gra jest okropnie przeciążona! Od czasów jej wejścia na rynek zdobyła około 80 milionów fanów z całego świata... Tak więc nie możecie zapomnieć, że bez ciągłego dostępu do Internetu nie będziecie mogli w nią grać.


Podsumowanie: świetna gra, która może się sprzedać dzięki złożonej treści, znanemu gameplayowi i dopracowanym bohaterom, niestety nie jest w ogóle oryginalna.


Reklama

Pobierz Soul Hunters 2.4.212 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 2.4.212 (47894)
Data umieszczenia 2021-09-16 06:24
rozmiar 44.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zmienianie kolejności uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na przenoszenie zadań między tłem a pierwszym planem. Aplikacja może to robić bez Twojego udziału.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje LilithGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(34)
4.4★ 87.9%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/08 08:10
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |