Kill Me Again
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Z grami, podobnymi do Kill Me Again, zetknęliśmy się już się wcześniej. Na pierwszy rzut oka wydają się dosyć dziwne, ale jeśli się do nich przyzwyczaić, to mogą okazać się bardzo interesujące. W tych grach zawarte są: dość przemyślana fabuła, animacja, która odróżnia akcję i design od łamigłówki, dokładniej mówiąc część gry działa na zasadzie „dopasuj trzy elementy”. Tak powstał pierwszy tego typu projekt na android twórców z NHN PixelCube Corp.

Wszechobecny patos.

Nie chcę powiedzieć, że gra jest zła, ale ponieważ największą uwagę twórcy poświęcili jej designowi, pierwsze wrażenie z nią związane jest bardzo mylne. Bohaterowie, animacja, a także niewiele wnoszące do fabuły detale wyglądają bardzo dobrze, dopracowane jak w szwajcarskim zegarku, solidne i nowatorskie. W rzeczy samej pod płaszczem szaty graficznej twórcy ukryli prawdziwą Koreę, a Koreańczycy znają się na grach fabularnych, na które to nazwanie pretenduje Kill Me Again.

Pomimo tego, że podstawą gry jest klasyczna łamigłówka, działająca na zasadzie „dopasuj trzy elementy”, to tak w treści, jak i w historii zachowany został pełny porządek. Świat przedstawiony w grze padł ofiarą wirusa, który doprowadził do mutacji (prawie jak zombie-apokalipsa) i zniszczył praktycznie całą ludzkość. Nawet tak przewałkowaną historię twórcom udało się ukazać w miarę interesującej odsłonie. Będziecie grać cool bohaterami (najemnikami), którzy jako jedyni znaleźli swoje miejsce w nowej rzeczywistości. Ich pracą jest mordowanie i tym właśnie będziecie się zajmować. Zabijać trzeba będzie mutanty, które chcą dobić ostatki ocalałych, do czego ze zrozumiałych przyczyn, nie można dopuścić. Twórcy zaznajamiają nas z historią każdego mutanta, z którym walczymy, przedstawiają jego cechy szczególne i przyczyny mutacji, co harmoniczne dopełnia historię. Oprócz bitw z mutantami będziecie musieli zdobywać prowiant i ekwipunek, robić wypady w opuszczone miejsca obozu lub niebezpieczne części miasta.

Zalety gry Kill Me Again:

  • twórzcie śmiercionośną broń i setki jej modyfikacji,
  • wiele potworów, z których każdy ma swoją historię,
  • żeby wyżyć należy wyexpić swojego bohatera,
  • dużo rodzajów broni i ekwipunku,
  • ratujcie ocalałych i ukrywajcie ich w swoim obozie,
  • wiele interesujących i niebezpiecznych zadań.

Jeśli chodzi o wady gry, należy zwrócić uwagę na wiele reklam, co jednak nie dziwi przy tego typu projektach, a także na brak akcji, co dla platform mobilnych też jest w pełni zrozumiałe.

Wnioski
: z jednej strony szata graficzna gry nie zgrywa się z fabułą, z drugiej strony to dużo lepiej niż gdyby miała wyglądać źle, czyż nie?


Reklama

Pobierz Kill Me Again 1.9.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
What's New?
- TOAST logo to change the HANGAME logo
- All TOAST logos removed
- Bug Fixed
informacje ogólne
wersja 1.9.2 (24)
Data umieszczenia 2016-07-18 03:44
rozmiar 79.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 22:42:19
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/12 07:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |