Blocky Raider
4 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry arkadowe wciąż jeszcze są modne, tak więc nie ma się co dziwić, że i ta gra stworzona jest w stylu Minecraft. Przy czym wygląda bardzo dobrze. Jej twórcy z Full Fat, wiedzą jak tworzyć tego typu gry, więc nie zdziwcie się, jeśli pochłonie was ona na kilka godzin.
Głównym bohaterem jest archeolog, który znalazł tajemne przejście do starożytnej świątyni i, rozumie się samo przez się, postanowił je zbadać! Jakie niebezpieczeństwa czyhają na nas w starożytnych świątyniach wiedzą wszyscy — pułapki, fortele i podejrzane konstrukcje... znajdziemy tu wszystko. Jednak, albo przez wzgląd na chciwość, albo ze względu na profesjonalne podejście do swojego odkrycia, nasz bohater postanawia zwiedzić wszystkie komnaty starożytnej budowli i zebrać jak najwięcej złotych monet, które zupełnie przypadkowo porozrzucane są na drodze. Każdemu, kto zechce wyruszyć z nim w drogę, trzeba będzie przygotować się na ucieczkę przed kolcami, zamykającymi się ścianami, pułapkami z ogniem, rozpadającymi się mostami i wieloma innymi niebezpieczeństwami, na które po prostu nie można się przygotować i po śmierci na każdej z nowych pułapek, zaczynacie rozumieć, że to miejsce nie jest zbyt bezpieczne.

Jeśli chodzi o design, grę Blocky Raider rzeczywiście można nazwać czymś w rodzaju Pixel Art, ponieważ jej pięknymi, precyzyjnie zrealizowanymi detalami można zachwycać się naprawdę długi czas. Także soundtrack nie zawiódł — jest nadzwyczaj miły i sympatyczny, pomaga wam przezwyciężyć chęć odstawienia gry na półkę i nie zaczynania jej na nowo, a zaczynać trzeba będzie wiele razy, uwierzcie mi...


Zalety gry Blocky Raider:

  • gra bezpłatna, jest sklep, ale nie trzeba z niego korzystać,
  • dobra ścieżka dźwiękowa,
  • piękna grafika,
  • wspaniała animacja,
  • interesujący i zapadający w pamięć design,
  • sympatyczny gameplay i łatwość obsługi.


Podsumowanie: jak pewnie wielu z was już zauważyło, gra Blocky Raider przypomina niezwykle popularną Crossy Road, jednak ze względu na zróżnicowanie poziomów i ciekawe pułapki oddziałuje ona na gracza dużo intensywniej, generalnie — to bardzo udany projekt, polecam ;)


Reklama

Pobierz Blocky Raider 1.7.183 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.7.183 (6)
Data umieszczenia 2016-05-26 03:04
rozmiar 31.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-26 06:06:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Full Fat na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.01★ 80.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/12 08:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |