Off-Road Hill Bus Mestesug
4.7 (10)

Off-Road Hill Bus Mestesug

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Z jakimi tylko gramy się nie spotykaliśmy na bazie kwadratowego świata Minecraft! Ale autobusów do tej pory jeszcze nie widziałem, a ta gra wypełniła ten brak. Grę zaprojektowali twórcy z firmy TrimcoGames, którzy odpowiedzialni są za masę symulatorów, tak więc nie oczekujcie wpadki :)
Idea gry jest bardzo prosta – wsiadacie w autobus i ruszacie w drogę. Nie oczekuje się od was wypełniania nierealnych tricków lub wyścigów z innymi autobusami, wasze zadanie jest zwyczajne – zabierać pasażerów i dowozić ich w różne miejsca. Będzie mieli mini mapkę, która podpowie wam gdzie jechać i skąd zabierać pasażerów, będziecie mieć grafik, który posłuży za czasomierz, odejmując czas spędzony na jeździe i inne całkiem realne urządzenia. Droga będzie trudna, wieść będzie przez lasy i góry, tak więc gazować nie będzie można, jak tu zresztą przekraczać prędkość – bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze! Dobra fizyka i szata graficzna… Do boju!
Na szczególne omówienie zasługuje sklep internetowy, w którym można kupić nowe autobusy. Najtańszy za cenę 2.99 dolara, a najdroższy za 22 dolary… Komu przypadną do gustu takie ceny? Ale to nie najdroższe zakupy, tak więc bądźcie czujni! Istnieje możliwość kupowania autobusów za złote monety, zdobyte w grze, ale na przykład autobus za 22 dolary będzie kosztował 150.000 monet, które, lekko mówiąc, ciężko uciułać… Generalnie – już zrozumieliście w czym rzecz :)
Twórcy wymyślili jednakże interesujący system, dzięki któremu możecie zarobić więcej monet, ale wymaga on od was grania w grę codziennie, za wejście pierwszego dnia dostajecie 100 monet, drugiego – 200, potem 400, 800 i historia się powtarza, ale nawet tym sposobem trudno będzie cos odłożyć. Choć prawdziwi fanatycy z pewnością jakoś się dostosują.W grze jest mnóstwo reklam, nie ma za to muzyki, bez której nudno się gra, zwłaszcza, że okrążającą scenerią trudno się zachwycać, jeśli tylko nie jesteście fanami Minecrafta…


Podsumowanie: gra Off-Road Hill Bus Mestesug jest dosyć prosta, miejscami monotonna, ale ma jakiś urok, tak więc może wciągnąć na krótki czas, zwłaszcza jeśli lubicie ten rodzaj szaty graficznej.


Reklama

Pobierz Off-Road Hill Bus Mestesug 2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Fixed bugs;
-Adjusted GUI;
-Optimize gameplay.
informacje ogólne
wersja 2.0 (11)
Data umieszczenia 2018-08-13 05:36
rozmiar 33.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.68★ 93.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/16 07:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |