Freeze! 2 - Brothers
0 (0)

Freeze! 2 - Brothers

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z firmy Frozen Gun Games, którzy stworzyli tę grę nie mają doświadczenia, gdyż jest ona ich drugim dziełem. Pierwsza cześć gry zdobyła dość wysokie miejsce w ratingach, dużo pozytywnych opinii i prawie 10 milionów ściągnięć, tak więc nic dziwnego, że stworzono kontynuację. Pierwsza cześć była bezpłatna, być może stąd jej ogromna popularność, druga niestety nie tylko jest płatna, ale nie ma także do niej wersji demo. Cena to trochę ponad dwa dolary, ale dzięki temu gra jest bez reklam i obowiązkowych dodatkowych dokupień sprzętu. Generalnie, cena jest bardzo adekwatna, zwłaszcza za taką grę!
Co będzie należało do naszych zadań.
Druga część, podobnie jak pierwsza jest dziwna. Bardzo dziwna. Akcja odbywa się w trudnych do zaklasyfikowania miejscach, nie posiadających odpowiedników na naszej planecie, a gra się zębatym kołem z okiem na środku. Dokładniej mówiąc, jest to konstrukcja z kości lub czegoś podobnego do kości, po których obraca się zębatka, wpadając to w nieduże wodospady, to w inne osobliwe miejsca. Ciężko powiedzieć co to dokładnie jest za konstrukcja, ale nie ma to znaczenia. Pomagać nam będzie cos w rodzaju latającego płynu, który czasami będzie naszym sprzymierzeńcem, a czasem będzie zagradzał dostęp do bezpiecznego miejsca. Należy zauważyć, że fizyka gry jest wstrząsająco dobra, przez to gra się bardzo przyjemnie, obracając zębatkę w różne strony, obserwując, nieprzerwanie próbując.
Najważniejsza w grze jest szata graficzna. To dzięki niej gra zdobyła taką popularność – niezwykły design, który w drugiej części jest jeśli nie lepszy, to na pewno nie gorszy. Gra jest całkowicie czarno-biała, w różnych odcieniami szarości, w tle leci mroczna muzyka, prosto z domu strachów, a jeśli przyjrzymy się w okrążającej nas scenerii, to ścierpnie nam skóra…

Zalety gry Freeze! 2 — Brothers:

  • pełnoprawny produkt „Premium” ze wszystkimi plusami, wynikającymi z tego,
  • unikalny design i stylistyka,
  • niezrównane ilustracje,
  • cztery światy i ponad setka poziomów,
  • każdy poziom to dzieło sztuki,
  • przepiękna fizyka płynów,
  • tablica wyników i rekordów.


Podsumowanie
: świetnie wygląda, świetnie się w nią gra, przy czym nie ma swoich odpowiedników i konkurecji, głównie dzięki unikalnemu designowi. Największym minusem jest konieczność opłaty, ale jest warta swojej ceny, nie wątpcie w to.


Reklama

Freeze! 2 - Brothers dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/17 07:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |