Nuclear inc
3.4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra, o której mowa, jest prostym projektem prywatnego twórcy Łomakina Dmitriyia, który najwyraźniej postanowił pójść pod prąd i pokazać świat nie po apokalipsie, ale w jej trakcie. Tym razem nie będziecie więc nurzać się w horrorach przeszłości, a trzymać w rękach stery do jednego z bardziej niebezpiecznych na świecie wynalazków. Cały świat zna historie, które miały miejsce w Czarnobylu i Fukushimie, w zapobieżeniu podobnej sytuacji pomoże wam ta gra, kto wie, może kiedyś spotkacie się z podobnym problemem w realnym życiu i będzie mieli już wtedy jakieś doświadczenie.
Przypadnie wam w udziale rola naukowca, który opiekuje się reaktorem. Na pierwszy rzut oka wszystko jest dosyć proste — kontrolujecie temperaturę i pracę reaktora, ale w rzeczy samej wciąż będziecie musieli mierzyć się z różnymi niebezpiecznymi sytuacjami, na które trzeba będzie reagować bardzo szybko. Jeżeli nie zareagujecie na czas na zwiększenie temperatury lub inne problemy, które mogą się pojawić — dojdzie do wybuchu, skutków którego nie zna nikt. Nad wami będzie niezbyt rozważne kierownictwo, które wciąż będzie zamawiało u was więcej i więcej energii, co sprawi, że reaktor będzie pracować na oparach, a wy balansować na ostrzu noża. W każdym razie ich rozkazy nie podlegają dyskusji, niebezpieczeństwo niebezpieczeństwem, a plan należy wykonać!
Nie wszystko jest jednak takie źle jak by się mogło wydawać, gdyż czas na wykonanie pierwszych zadań będzie dosyć długi, co pozwoli wam zarobić trochę pieniędzy, za które kupicie ulepszenia, które pomogą wam uporać się z ciągłym podwyższaniem oczekiwań kierownictwa. Będziecie mogli dokupić nowe wsporniki lub generator, zamontować system schłodzeń lub kontroler, zatrudnić więcej ludzi lub brygadę ratowniczą, a także zdobyć wiele innych bonusów, które przedłużą życie reaktora i ludzkości.

Podsumowanie: gra Nuclear inc chociaż wydaje się prosta, to jednak jest bardzo interesująca, a to najważniejsze.


Reklama

Pobierz Nuclear inc 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Menu button added in game interface
-Level structure changed
-The game changed to pass more easily
-Optimization
Warning! Installing the update will delete your progress!
informacje ogólne
wersja 1.1 (23)
Data umieszczenia 2015-10-12 08:07
rozmiar 24.53 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-10-12 11:15:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.44★ 68.71%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/18 07:03
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |