Can You Escape Prison Room 2?
4.3 (4)

Can You Escape Prison Room 2?

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:


Programiści z xue chipo, wiodą prym w projektowaniu gier logicznych, a tym razem proponują nam próbę wyrwania się z mrocznych więziennych pomieszczeń. W niektórych swoich grach każą nam uwolnić się z 20 różnych komnat, w innych otworzyć dwa dziesiątki różnych sejfów itd. Oprócz gier logicznych, zaprojektowali trzy gry z gatunku wyścigówki. Prawdę mówiąc, wszystkie one są podobne do siebie jak dwie krople wody, w czym, moim zdaniem, tkwi ich główna wada. W zasadzie to bez znaczenia, czy ściągniecie pierwszą, drugą, czy trzecią część, wprawdzie poziomy będą się różnić, ale grafika i atmosfera pozostaną dokładnie takie same, ponadto każda część zawiera dość mało poziomów, tak więc wystarczyłoby po prostu wszystkie je połączyć w jedną całość i nie zawracać nikomu głowy. Tak jednak się nie stało. Każda część zawiera reklamy, ale na szczęście nie ma w nich sklepu internetowego, który generuje ukryte koszty, a z którym często spotykamy się w tego typu grach.

Brakuje logiki, ale w sumie nie jest potrzebna.
Jeżeli będziecie chcieli rozpatrzyć te grę z punktu widzenia zdrowego rozsądku, to... No cóż po prostu wam tego nie rekomenduję, gdyż zdrowego rozsądku w grze nie ma. Jak w ogóle można wyobrazić sobie więzienie, którego drzwi otwierają się od środka, do tego kluczem, który schowany jest w celi, przy czym można go znaleźć odpowiadając na kilka prostych zagadek... No cóż, ten problem jest problemem całego gatunku, a nie tylko tego jednego projektu. Jeśli więc gatunek lubicie i nie przeszkadza wam brak logiki, to zobaczmy co może zaoferować nam gra.


Jakie są zalety gry Can You Escape Prison Room 2?

· unikalne zagadki,

· trzeba będzie trochę pomyśleć,

· gra się lekko i przyjemnie, gra wciąga,

· możliwość zapisania gry,

· piękna grafika (nie pretenduje na realizm, ale z pewnością jest dopracowana),

· czasami będziemy musieli pomyśleć abstrakcyjnie,

· poziomy mają zbalansowany stopień trudności.


Podsumowanie: projekt nie wybija się niczym spośród swoich odpowiedników i nie może zaproponować niczego nowego, ani niczego rewolucyjnego, ale jeśli was to nie męczy, to spróbujcie zagrać, gra jest bezpłatna.


Reklama

Pobierz Can You Escape Prison Room 2? 1.0.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1000000)
Data umieszczenia 2015-10-14 11:34
rozmiar 13.83 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-10-14 14:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.33★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/21 08:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |