Ace of Arenas
4.6 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dla wszystkich czytelników naszej strony, a także zapalonych graczy żanr MOBA nie jest zapewne nowy. Głównymi przedstawicielami temu gatunku są gry DoTA i League of Legends, którE w tej czy innej wariacji próbowano przenieść na ekrany androidów. Nic dziwnego, obydwie gry skupiają bowiem nieprawdopodobną ilość graczy online. Tym razem pałeczkę przejęli programiści z firmy Gaea Mobile Limited, z którymi mobilni gracze do tej pory jeszcze się nie spotkali, ale ta gra będzie ku temu świetnym pretekstem.
Na początek należy podkreślić, że powstały już całkiem udane projekty tego gatunku na platformy mobilne, na przykład Heroes of Order & Chaos, od programistów z firmy Gameloft i kilka innych projektów, które wprawdzie nie osiągnęły ogromnej popularności, ale trzymają poziom. Tak więc aby gra Ace of Arenas stała się popularna musi albo nie odchodzić poziomem od powyższych gier, albo być lepszą od nich. A jak jest w rzeczywistości? Niestety źle, a dlaczego — czytajcie dalej.
Gameplay gry nie oferuje nam żadnego nowatorstwa, z jednej strony jest to swojego rodzaju hołd, złożony gatunkowi, z drugiej strony, jeśli gameplay nie ma żadnych cech szczególnych, to należy wybrać najbardziej popularną grę, w którą gra po prostu większa liczba graczy, czym dana gra niestety nie może się poszczycić.
Szata graficzna gry jest niestety średnia, co jest nie do wybaczenia przez graczy, przywykłych do szaty graficznej w wysokiej jakości u gier konkurentów.
Tak zwane „innowacyjne” sterowanie, sprawi, że każdy gracz androida straci ochotę na grę po kilku minutach.
Możliwość wybierania z dużej ilości bohaterów, dopracowywania taktyki, grania w drużynie, wojowania z botami lub realnymi graczami — wszystko to jest w grze, ale możemy to tez znaleźć u dowolnej innej gry tego typu...

Podsumowanie
: gra Ace of Arenas to dość interesujący projekt, niestety nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji, dodatkowo zawiera reklamy i sklep internetowy, który naciąga nas na dodatkowe koszty...


Reklama

Pobierz Ace of Arenas 2.0.8.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1. New Champion – Nafal, the Desolator
2. New Skins
3. New Weapons
4. New Icons
5. Bug fixes:
- Shards can now be received correctly when player obtains the same item again
informacje ogólne
wersja 2.0.8.0 (41)
Data umieszczenia 2017-03-10 13:32
rozmiar 89.14 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-03-10 15:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

BILLING

BILLING

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.6★ 92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/26 08:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |