Turbo Rush Racing
4.3 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Są dwa rodzaje gier: te które „pozwalają” nam grać i te, które „każą” nam grać. Każą nam logować się na swojej stronie, mają ogromną popularność, na którą nie wpływa nawet jakość produktu. Taką właśnie grą, jest omawiany dzisiaj runner. Jeśli ktoś jest ciekawy o jakiej dokładnie grze mowa — zapraszam do czytania.
Grę Turbo Rush Racing przygotowali programiści z firmy gameone (Hong-Kong), którzy mają już doświadczenie w projektowaniu gier na androida i wiedzą co w danym sezonie jest na topie. Gatunek gry, to wyścigówka, tak więc po raz kolejny przyjdzie wam uparcie przeć wprzód i zbierać monety. Cóż takie są prawa runnerów...
Czym gra różni się od całej masy podobnych sobie?
Samochody trochę przypominają modele istniejące w realnym świecie, na przykład Posrsche, co dodaje grze pikanterii. Regularnie na ekranie pojawiają się dymki czatu, w których możemy przeczytać wypowiedzi postaci, narysowanych w konwencji anime. Jest to zupełnie niepotrzebny zabieg, przeszkadza w grze i wygląda dosyć głupio, biorąc po uwagę, że mamy do czynienia z wyścigówką. Jako tako fizyka w grze nie występuje — nasz samochód jedzie jak na szynach, a kierunek jazdy zmieniamy prostym ruchem ręki... Z punktu widzenia gry samochodowej to samobójstwo programistów, z punktu widzenia gry casual, taki zabieg jest konieczny, gdyż rozwiązuje wiele problemów ze sterowaniem. Szata graficzna jest rodem z bajki, albo indyjskich filmów, maszyny rozjeżdżają się we wszelkie strony, szybkość szokuje, a świetna muzyka w tle nie da wam uciąć sobie drzemki. W odróżnieniu od topornego gameplaya, który znudzi nam się już po 10 minutach.

Zalety gry Turbo Rush Racing:

  • dwa tryby gry,
  • proste sterowanie,
  • dynamika,
  • wiele samochodów i postaci,
  • na drodze duży ruch,
  • regularne ulepszenia.


Wady gry Turbo Rush Racing:

  • taka sobie grafika,
  • gameplay, który nie wnosi niczego nowego,
  • sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty.


Podsumowanie: najzwyklejszy runner, który nie stara się wybić z tłumu dobrą fizyką, świetną grafiką, stara się przyciągnąć graczy dynamiką, ale to zdecydowanie za mało.


Reklama

Pobierz Turbo Rush Racing 1.7.133 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Version 1.7.133
- Minor bug fixes
Have fun in racing!
informacje ogólne
wersja 1.7.133 (17133)
Data umieszczenia 2017-03-19 09:57
rozmiar 7.3 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
Bkav → Android.Adware.Dowgin.db.1ADC

AhnLab-V3 → Android-PUP/SmsReg.c9d5

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-03-19 12:00:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.32★ 86.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/28 08:36
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |