DefCom TD
3.5 (12)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Co zrobić jeśli RTS nie daje nam już przyjemności, a obrona wieży nam się znudziła? Odpowiedź jest prosta – zmieszać, ale nie wstrząsać… Dokładnie tak zrobili programiści z Game Dev Team, których prawdopodobnie nie znacie, gdyż wszystkie gry, które stworzyli są płatne. A kto lubi płacić? Ich ceny co prawda nie są bardzo wysokie, za tę grę na przykład należy zapłacić trochę poniżej dolara… Cena jest adekwatna, ale nie zaszkodziłoby stworzyć wersji demo.
Jeśli chodzi o generowanie map, programiści nie bardzo się tym przejęli i zostawili to czystemu przypadkowi, który tworzy nam mapę, na której musimy przeciwstawić się setkom wrogów. Na każdej mapie, znajdować się będą najważniejsze budynki – baza i wieża naftowa, która jest źródłem dochodu. Trzeba będzie budować wieże, które będą niszczyć wrogów i wydawałoby się, że nie ma w tym żadnego nowatorstwa, ale tutaj pojawia się cecha z gatunku RTS. Każda wieża ma ograniczony zapas amunicji, a kiedy amunicja się skończy, wieża staje się nic nie znaczącym budynkiem, który może tylko odwracać uwagę przeciwnika. Żeby wieże funkcjonowały bez zarzutu, musicie zbudować składy i zorganizować całą logistykę, wysyłać do wież ciężarówki z zapasami amunicji. Im więcej wież, tym więcej będziecie potrzebować składów, co jest całkiem logiczne, plus – sprawia, że gra jest bardziej dynamiczna i interesująca.

Zalety gry DefCom TD:

  • oryginalna mieszkanka gatunków RTS i obrona wieży,
  • wielu zróżnicowanych wrogów,
  • mapy generowane są przypadkowo, nie powtarzają się,
  • świetna grafika i ścieżka dźwiękowa,
  • proste i zrozumiałe zasady,
  • brak reklam i sklepu internetowego (jeszcze czego, gra jest przecież płatna!)

Wady gry DefCom TD:

  • nie ma wersji demo, jest tylko płatna wersja…


Podsumowanie
: Gdyby nie to, że gra jest płatna, poleciłbym ją każdemu, kto lubi strategię i obronę, ale można ją kupić, jest warta swojej, niewysokiej w gruncie rzeczy, ceny.


Reklama

DefCom TD dla Celkon Campus A125

Ocena:

(12)
3.53★ 70.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/29 09:23
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |