2048 Busters
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Czy można zmienić tak prostą grę? Jak się okazuje można, a jak? Odpowiedź na pytanie znają programiści z firmy DADASOFT. Wszystkie cechy gry należy zanalizować osobno, gdyż jak się okazało są warte uwagi.

Przystąpmy do recenzji gry 2048 Busters!

Należy zacząć od tego, że to pierwszy i zapewne jedyny projekt, w którym gra 2048 daje nam możliwość walki w trybie PvP, a do tego w trybie online! Jeśli ktoś gdzieś widział już coś takiego — przepraszam, ale ja nie widziałem! Usłyszawszy o tym postanowiłem się przyjrzeć realizacji, która okazała się całkiem prosta. Tak jak i w klasycznej wersji będziemy musieli kolekcjonować cyfry, przy czym każda bardziej znacząca kombinacja, na przykład 32, 64 itd. da wam możliwość zaatakować swojego przeciwnika i doda wam bonus, na przykład w postaci umiejętności zamrożenia, co z pewnością się wam przyda. Tak więc walczymy z innymi graczami, co z pewnością sprawia, że gra jest dużo bardziej interesująca.
Walczyć będzie można zarówno z przyjaciółmi, jak i z dowolnymi graczami z całego świata, a ponieważ gra nabiera popularności, ilość graczy wciąż rośnie i doszła już prawie do pół miliona, rywala znajdziecie zawsze, niech już was o to głowa nie boli.
Oprócz tego gra 2048 Busters wyróżnia się obecnością prostej fabuły, która objaśni wam po co i dlaczego musicie walczyć. W grze występuje dobra grafika i świetna animacja, za które dodaje jej dodatkowe punkty. Każdego sezonu odbywają się turnieje, udział w których wciągnie was na długi czas i podaruje wam masę świetnych przeżyć. W grze jest około 10 różnych ataków i ulepszeń, którymi można operować. Jak wiadomo, wszystkie przedmioty mogą być też używane przez innych graczy, przeciwko wam, więc nie zdziwcie się niektórym zmianom, które mogą zajść na polu gry w czasie bitwy.
Jeśli chodzi o słabe strony gry 2048 Busters mogę zaliczyć do nich sklep internetowy, w którym można kupić broń i inne elementy co może dość znacznie uprościć wam życie, a co za tym idzie naruszyć globalny balans... Niestety.


Podsumowanie: z jednej strony, stajemy oko w oko z reinkarnacją znanej gry logicznej, która stała się kilka razy bardziej interesująca, czego ciężko nie docenić, z drugiej strony w większości przypadków będziecie musieli walczyć nie z umiejętnościami drugich graczy, z ich gotowością płacić za wygraną realnymi pieniędzmi...


Reklama

Pobierz 2048 Busters 1.0.23 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* Facebook SDK Update
* Minor Bug Fix
informacje ogólne
wersja 1.0.23 (23)
Data umieszczenia 2016-07-22 09:26
rozmiar 47.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-25 02:45:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/10/30 08:32
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |