Balls & Holes
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wielu stara się przypisać tę grę do gatunku runner albo czegoś w tym stylu, ale szczerze mówiąc jest to zbyt naciągane, a to z jednej prostej przyczyny. W grze można biec do tyłu, co dość niecharakterystyczne dla gatunku. Jednakże rzeczywiście pod paroma względami gra przypomina runer. Zaprogramowali ją twórcy z firmy Dodreams Ltd., którzy mają już doświadczenie w projektowaniu gier na androida, nie stworzyli jednak jak do tej pory wielkich i popularnych projektów. Ta gra również nie może się stać takim projektem, z przyczyny wspomnianej już wyżej — to hardcore!!! Przy czym, w tym przypadku to pojęcie nie zawiera w sobie tylko strumieni krwi i oderwanych kończyn, z którymi będziecie musieli się zmierzyć, ale także bardzo złożony gameplay, który będzie was zmuszał zaczynać grę od nowa setki razy... Jeśli ktoś jest gotowy na takie poświęcenie, proszę uprzejmie, przyjrzyjmy się grze dokładniej :)
Pierwsze, na co będziemy musieli zwrócić uwagę, to szata graficzna gry, która okazała się dość ciekawa. Generalnie jest dość prosta, ale jednocześnie klimatem przypomina Szkocję, albo inny kraj ze zróżnicowanym krajobrazem, muzyką i bohaterem, odzianym w długą kurtkę z kapturem i z solidną brodą...
Gameplay jest dość przwidywalny — musimy przeć do przodu, unikając atakujący nas przedmiotów. Wśród nich mogą się znaleźć ogromna kulka napełniona lawą, albo małe kamyki, niezależnie od rozmiaru, jeśli was trafią, wasz bohater rozpada się na różne kawałeczki. Oprócz unikania kamyków i lawy musimy uniknąć wpadania w szczeliny, co też doprowadza do śmierci głównego bohatera. Problemów tu wiele i atakują nas z każdej strony, a poziom trudności zwiększa się jeszcze przez to, że za każdym razem, kiedy zaczniecie od nowa, pole gry również będzie się zmieniać — generować się przypadkowym poziomem — tak więc nie będziecie mieć możliwości zapamiętać gdzie przeskoczyć którą przeszkodę, a w którym momencie zrobić unik... no cóż, cierpcie. A jednocześnie oczywiście starajcie się odczuć przyjemność z procesu gry :)

Zalety gry Balls & Holes:

  • zabawna i stylowa szata graficzna,
  • dobra grafika,
  • miła muzyka i dubbing,
  • trudny gameplay,
  • niezła muzyka,
  • proste sterowanie.


Wady gry Balls & Holes:

  • reklama, która można wyłączyć za 2-3 dolary.


Podsumowanie: produkt wysokiej jakości, który chociaż wywołuje wiele pozytywnych emocji, to jednak nie jest oryginalny, do tego ma bardzo trudny gameplay, który może zniechęcić wielu potencjalnych graczy.


Reklama

Pobierz Balls & Holes 2.2.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Performance enhancements
informacje ogólne
wersja 2.2.3 (18)
Data umieszczenia 2017-02-22 09:03
rozmiar 33.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-22 11:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/01 07:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |