Zombocalypse
4.1 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Krótki przestój w tematyce zombie już się zakończył i oto nadchodzi nowa fala gier, w których chodzące trupy znów zajmują pierwsze miesjce. Ciężko stwierdzić od czego to zależy i z jakimi tendencjami jest związane, ale w zasadzie nie jest to tak ważne, gdyż naszym celem jest po prostu grać i cieszyć się tym. A jakie zadowalające cechy możemy znaleźć w grze Zombocalypse? Czytajcie dalej.

Gra pochodzi od dosyć znanych programistów z firmy [adult swim] games, tak więc z pewnością ma podstawy, żeby stać się hitem. Złaszcza, że jest to gra o zombie, tak lubianych ostatnimi czasy, a format gry — akcja 2D — też zyskuje ostatnimi czasy na popularności. Nie będę wymieniać setek gier, których gameplay jest nieprawdopodobnie podobny do gameplaya tej „nowości”, gdyż wszyscy już pogodzili się z tendencją kopiowania w przemyśle gier znanych i popularnych idei. Postaram się znaleźć jak najwięcej plusów w tej epickiej grze acji z dosyć przestarzałą tematyką.

Nie ma sensu opowiadać całej historii gry Zombocalypse, która tak naprawdę nie istnieje, gdyż programiści postanowili nie skupiać się na fabule. W sumie dlaczego mieliby to robić? Wszyscy dobrze przecież wiedzą, że apokalipsa to katastrofa, a w jej trakcie ulice miast wypełniają zombiaki, które nie dają żyć ludziom w spokoju. W tym momencie pojawia się bohater, który, wykorzystując różnoraki arsenał broni, zajmuje się zmniejszeniem populacji nieumarłych do minumum. Nic też niezwykłego w tym, że bohaterem będziecie sterować wy. Ale nie narzekajcie, tak czy siak przed wami stoi trudne zadanie, które może dostarczyć wam wielu powodów do dobrej zabawy. A oto dlaczego:

  • czekają na was zombie najróżniejszego rodzaju,
  • piękna grafika, design i dobrze narysowane postacie,
  • morze krwi,
  • okazja odkrywania postapokaliptycznego świata,
  • statystyka osiągnięć i tablica liderów,
  • duży arsenał broni, począwszy od zimnych broni, kończąc na samolotach.


Do wad gry Zombocalypse można przypisać tylko dość nieoryginalny gameplay, który tym razem obył się bez specjalnych powtórzeń, a także niezbyt rozbudowany sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty, który jednak nie przerazi wielu graczy.

Podsumowanie: prymitywna akcja na temat zombie, która nie zmusza do myślenia, ale fani gatunku prawdopodobnie ją docenią.

Wraz z grą naley pobrać pamięć podręczną i rozpakować ją do katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Zombocalypse 4.1.7 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 4.1.7 (15)
Data umieszczenia 2015-11-03 10:10
rozmiar 24.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-03 12:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 95.52 MB
Data umieszczenia 2015-11-03 10:11

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.12★ 82.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/05 09:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |