SNIPER X Z Jason Statham
4.6 (29)

SNIPER X Z Jason Statham

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z firmy Glu, którzy stworzyli tę grę, nie po raz pierwszy programują strzelnice ze snajperami, dokładniej mówiąc zrobili już kilka części DEER HUNTER, gdzie snajperska strzelba jest podstawową bronią, a także kilka części gry o snajperze-najemniku CONTRACT KILLER. Każda z tych gier zasłużenie zdobyła ponad 10 milionów ściągnięć, ale najwyraźniej to nie wystarcza programistom którzy wciąż pracują nad nowymi projektami. Gry wojenne, przetrwanie w warunkach apokalipsy zombie, walki z mutantami, obcymi, polowanie na zwierzęta... To wszystko już jest. Nadszedł więc czas wyruszyć do Hollywood w poszukiwaniu brutalnego aktora z filmów wojennych, który ma akurat nienajlepszą passę i gotów jest podpisać kontrakt nawet na wirtualną rolę w grze na androida... Tym aktorem okazał się Jason Statham!
Życie jest okrutne i to są fakty. Kiedyś, dawno temu, Jason brał udział w arcydziełach kręconych przez Guy’a Ritchiego , a jego role były świetne zagrane, teraz bierze udział w grze SNIPER X WITH JASON STATHAM, dokąd zmierza ten świat? To prawda. Jego rola sprowadza się tylko do podkładania dubbingu głównemu bohaterowi... nie jest to aż takie złe, ale w takim razie po co tyle szumu wokół jego osoby?
Ale nie mówmy o smutnych rzeczach, lepiej przyjrzyjmy się czym, oprócz osoby znanego aktora, może zainteresować was gra:

Zalety gry SNIPER X WITH JASON STATHAM:

 • uczcie się zabijać i stawajcie się prawdziwymi profesjonalistami,
 • wypełniajcie komendy Jasona Stathama,
 • piękna grafika i efekty specjalne,
 • setka poziomów i kampanii,
 • ulepszajcie swoją broń, zwłaszcza jeśli jesteście gotowi za to płacić,
 • różnorodne cele, od żołnierskich, do technicznych,
 • slow-motion,
 • świetne efekty specjalne, zwłaszcza jeśli strzelicie komuś w głowę, a także świetnie pokazany lot kuli,
 • masa nagród, a nawet nagród pieniężnych,
 • gra przypomina film, serio...
 • szeroki arsenał broni, oprócz snajperskiej strzelby macie do wyboru także automaty i wiele innych,
 • proste sterowanie.


Wady gry SNIPER X WITH JASON STATHAM:

 • jak zwykle — sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty, bardzo rozbudowany...


Podsumowanie: jeśli nie brać pod uwagę sklepu internetowego, a także nie do końca uzasadnionego szumu wokół Hollywoodzkiego aktora, to gra okaże się całkiem interesującą i w dobrej jakości strzelnicą o snajperze, zrobioną w popularnym obecnie formacie kina interaktywnego. Oprócz tego można ją ściągnąć bezpłatnie, a ze sklepu internetowego po prostu nie korzystać — gwarantuję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.


Reklama

Pobierz SNIPER X Z Jason Statham 1.6.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
"I commenced the one hundred and seventh cryogenics experiment in lab 57. I would be remiss to state some optimism this time around. I was (fairly) certain that the formula had rectified the rapid cooling defects of the last trial...
Well, anyways, the short version is-it didn't work. The capsule froze alright. It was rapid, as expected, too. However, the rest of the experiment was rather... explosive. Cryogenics experiment 107 failed; but it gave birth to Cryo-weapons research zero."
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (1601)
Data umieszczenia 2016-09-16 08:49
rozmiar 50.4 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-16 11:51:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(29)
4.61★ 92.24%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/08 07:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |