In Between
4.2 (17)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ostatnimi czasy często tak bywa — programistów jest coraz więcej, coraz więcej projektów, każdego dnia pojawiają się nowe gry i aplikacje, a 99% jest podobnych do siebie jak dwie krople wody. Co prawda, nie odejmuje im to jakości ani chwały, ale nie są w stanie nikogo zdziwić. Nie przeczę, większość graczy oczekuje oryginalności, w grach szukają dobrej optymizacji i kazualności, nad czym, w większości przypadków, pracują programiści. Jest jednak jeszcze masa wydawnictw, które nie tylko zajmują się pisaniem recenzji, ale przyznają też grom oceny, na których polegają gracze, starając się wybrać najciekawszą grę spośród zalewających ich każdego dnia nowości. Kiedy spotkają się z grą, obok której nie można przejść obojętnie — zaczynają się nad nią zastanawiać i stawiać wysokie oceny. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w przypadku gry In Between, która ma nie tylko dziwną szatę graficzną, ale też oryginalny gameplay...
Grę zaprojektowali programiści z firmy Headup Games, autorzy serii gier Bridge Constructor i innych, z którymi mieliśmy przyjemność się zapoznać. Jak by nie było, podobnych gier nie ma na rynku. A propos, jeszcze kilka słów o nagrodach, które zdobyła gra:

  • German Design Award Nominee, 2016,
  • German Video Games Award, 2015,
  • Red Dot best of the best, 2014,
  • FEFFS Indie Game Contest Finalist, 2014,
  • 2nd place MB21 Festival, 2013.

Ciekawy spisek, czyż nie? W każdym razie od razu staje się jasne, że gra pojawiła się już w 2013 roku i była niezależnym projektem, który w trakcie ostatnich dwóch lat przerodził się w coś więcej, nie zdradziwszy przy tym swoich zasad.
W grze może spodobać się dosłownie wszystko, zaczynając od grafiki, która jest charakterystyczna dla gier platformowych, przy czym nie jest to zwykły, ładny obrazek, gra jest narysowana ręcznie, czasami jest w związku z tym trochę krzywa, ale ma to swój urok! Gameplay — również jest niestandardowy, z pewnością zmieni wasz dotychczasowy sposób patrzenia na gry! Soundtrack — cudowny i dobrze dopasowany, nie często można się spotkać z czymś podobnym, a na koniec same zadania — logiczne ale dziwne, wywołujące uczucie halucynacji! Nawiasem mówiąc czeka na was ponad 60 poziomów, co jest dość dużą liczbą dla tego typu projektów. Jest też fabuła — jakżeby inaczej? Wchodzicie w głowę głównego bohatera, gdzie czeka na was duży i niezrozumiały świat, który nie zawsze rządzi się racjonalnymi prawami, zdrowym rozsądkiem i prawami fizyki. No cóż, dlaczego by i nie?
Gra In Between ma jeden minus, a mianowicie jest płatna. Niestety nie ma próbnej wersji, a cena gry wynosi około 2 dolary, ale jest warta swoich pieniędzy!


Podsumowanie: jeśli nużą was już standardowe gry logiczne i gry platformowe, jeśli wasze serce łaknie nowości, jakichś fajerwerków, to zapłaćcie dwa dolary i z pewnością otrzymacie to, czego wam brakuje, gwarantuję!


Reklama

In Between dla Celkon Campus A125

Ocena:

(17)
4.2★ 83.9%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/09 08:11
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |