Drill Up
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wiecie ile aplikacji na android zaprogramowali w firmie Ketchapp? Około 50! Nie przeczę — można wśród nich znaleźć nienajlepsze, niezbyt interesujące, albo w nienajlepszej jakości, ale ostatnimi czasy nie spotkałem się z podobnymi brakami w ich produktach. Co więcej, wszystkie aplikacje zdobywają z każdym dniem coraz większą popularność, ich jakość rośnie, a towarzysze z Ketchapp wykazują się profesjonalizmem i perfekcjonizmem. Ciężko opisać szerzej fabułę i gameplay gier, ale za to wiele można powiedzieć o dynamice i fantastycznej szacie graficznej, którą można oglądać godzinami, jednocześnie starając się dojść do finału gry.
Gra Drill Up jest w pewnym sensie odpowiednikiem pionowego runnera albo skoków, jak nazywamy ten typ gier na naszej stronie. W każdym razie naszym zadaniem jest przemieszczać się w górę i nie tracić koncentracji ani na sekundę.
Głównym bohaterem gry jest zwykły, szary robotnik, który pracuje przy budowie czegoś, co przypomina robota. Ale nie skupiajmy się na nowych rozwiązaniach technologicznych, przedstawionych w grze, przyglądnijmy się lepiej gameplayowi, który zaczyna się w chwili, kiedy wasz bohater dochodzi do jeziora lawy. Lawa zaczyna rozlewać się po wszystkich pomieszczeniach. Aby nie podzielić losu Terminatora musicie brać nogi za pas i uciekać z tego piekła. Jedyna droga ucieczki prowadzi w górę!
Niestety nie macie żadnego planu ewakuacji, a nawet jeślibyście mieli, pewnie nie byłaby w nim przewidziana sytuacja z lawą. Wszystko, co znajduje się nad wami, to różnorodne platformy, ułożone jedna nad drugą, czasem nieruchome, czasem lekko się kołyszące. Dzięki specyfice naszego miejsca pracy, mamy możliwość „wystrzeliwać” w górę platformy, na których się znajdujemy i łączyć je z tymi, położonymi wyżej, a tym samym piąć wciąż bliżej i bliżej wyjścia (któro niestety nie zaprojektowano). Za każdym razem kiedy się „machniecie” i przegracie grę (rozbijecie się podczas „wystrzeliwania”, dogoni was lawa), system podliczy punkty, które udało się wam zdobyć. Generalnie im wyżej dojdziecie, tym więcej punktów zdobędziecie, im więcej zbierzecie drogich kamieni, tym szybciej kupicie nowego bohatera. I tyle :)

Zalety Drill Up:

  • zrozumiały, ale jednocześnie trudny i dynamiczny gameplay,
  • świetna animacja,
  • dobra grafika.


Wady gry:

  • jak we wszystkich pozostałych aplikacjach tych programistów, spotkacie się z reklamą, którą jednak można wyłączyć za kilka dolarów.


Podsumowanie: lakonicznie i dynamicznie — oto cała idea. Więcej jednak nie oczekujemy od tego typu gier.


Reklama

Pobierz Drill Up 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2015-11-11 13:06
rozmiar 29.19 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-11 15:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
2.2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/14 08:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |