Elevator
4.5 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Poprzednia gra była pionowa, ta jest pozioma. No może nie do końca, ale tak czy siak będziecie musieli przemieszczać się w prawo, a dalej to już jak popadnie — czasem w górę, czasem w dół... Elevator to przecież winda!
W odróżnieniu od poprzedniej gry, w tej nie ma nawet zająknięcia na temat ewentualnej fabuły. Głównym bohaterem jest żółty kwadrat, który w trakcie gry będzie można zamienić na inny przedmiot. Kwadrat nie ratuje się przed niczym, ani przed nikim, po prostu jeździ różnymi windami, które przypominają figury z gry Tetris. Tak jak w większości gier tego gatunku — jeśli zatrzymacie się choćby na sekundę — przegracie, a winda zawiezie was w niebyt. Sterowanie gry jest bardzo przystępne — kiedy naciskacie na ekran, wasz kwadrat przemieszcza się w prawo, musicie przemieścić się do otwartej windy, która stoi w miejscu, albo właśnie sobie gdzieś jedzie. Jeśli winda w momencie wsiadania była nieruchoma, zacznie jechać, kiedy tylko do niej wsiądziecie, niewiadomo, czy pojedzie w górę, czy w dół. Tak czy inaczej będziecie musieli skakać nieprzerwanie, przy tym, starajcie się zbierać kamienie szlachetne, dzięki którym będziecie mogli na przykład zmienić szatę graficzną gry. Innych bonusów programiści nie przewidzieli, ale szczerze mówiąc nie widzę takiej potrzeby.
Gra jest bardzo dynamiczna, tak więc przygotujcie swoje nerwy na częste porażki. Ale wszyscy wiedzą, że jest to cecha wspólna gier od tych programistów, więc nikt pewnie nie będzie rozczarowany :)

Zalety gry Elevator:

  • wygodne sterowanie,
  • dynamika,
  • oryginalny design i realizacja.


Wady gry Elevator:

  • tak jak w Drill Up — przeczytajcie poprzednią recenzję ;)


Posumowanie: gry od programistów z Ketchapp charakteryzują się przede wszystkim dobrym designem, nic dziwnego — programiści poświęcają mu wiele uwagi, a efekty są widoczne. Ich gry nie tylko występują w nad wyraz dobrej jakości, ale każdy może wśród nich znaleźć coś dla siebie.


Reklama

Pobierz Elevator 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2015-11-11 13:37
rozmiar 9.73 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-11 15:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.53★ 90.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/14 09:34
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |