Eternal Arena
4.6 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

To jeden z największych projektów programistów z firmy NetEase Games, w każdym razie jeśli chodzi o gry na androida. Gra, tak jak każdy inny przedstawiciel gatunku, ma duże wymagania techniczne. Do tego plany z nią związane są naprawdę epickie, co prawda na dzień dzisiejszy nie wszystkie są zrealizowane, ale uważam, że stopniowy rozwój jest o wiele lepszym rozwiązaniem, niż wydanie surowego produktu, który czasami w pośpiechu wyrzuca na rynek konkurencja.
Co na nas czeka tym razem?
Jeśli myśleliście, że można wymyślić coś nowego w obrębie tego gatunku, to nie tym razem. Jeśli w ogóle można cos wymyślić. Do zalet gry, można przypisać to, czego w tym momencie jest na rynku dużo. To jest: jeden z wielu światów fantasy, wiele potworów, mgliście przypominających minione projekty ostatnich 10 lat, dość zrozumiały system bojów i expienia, a także bardzo wciągający gameplay. Jedyne, czego brakuje, to dobrej ścieżki dźwiękowej i dubbingu.
Szata graficzna.
Design na wysokim poziomie, który jednakże, podobnie jak i gameplay, jest dla mnie trochę zbyt kazualny — programiści oferują nam piękne, ale dość proste i nawet w jakiś sposób dziecinne lokalizacje i bitwy. Dla niektórych stanie się to powodem, aby rzucić grę w kąt, niektórym — na odwrót — prostota, dzięki której gra działa na androidzie, przypada do gustu. Jednakże generalne odczucia, związane z projektem są kazualne, a przecież czasami chce się poczuć siłę emocji rodem z gry fantasy, co niestety nie będzie możliwe tym razem.

Zalety gry Eternal Arena na android:

 • udana mieszanka gatunków MOBA i RPG,
 • dużo akcji i możliwości rozwoju,
 • w danym momencie mamy do wyboru 35 graczy,
 • ponad 50 trybów gry,
 • twórzcie taktykę dla swojej drużyny,
 • możliwość bojów PvP w realnym czasie,
 • walczcie z gildiami, wypełniajcie misje, wyruszajcie na ekspedycje itd.,
 • można grać bezpłatnie.


Wady gry Eternal Arena:

 • rozbudowany sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty,
 • gra dopiero się rozwija, więc nie jest jeszcze bardzo rozbudowana,
 • nie jest przełożona na wiele języków.


Podsumowanie: jeśli, nie biorąc pod uwagę wymagań systemowych, gra zagości na waszym androidzie, dodatkowo jeśli podoba wam się ten gatunek, w pełni możecie zastanowić się nad jej ściągnięciem. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa w przyszłości projekt się rozwinie i będzie miał duże szans zyskać popularność i stać się jeszcze bardziej interesującym.


Reklama

Pobierz Eternal Arena 1.0.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
What's new:
1. Bug fixed
2. Improve user data protection feature
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (29)
Data umieszczenia 2018-05-23 21:59
rozmiar 46.39 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.55★ 91%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/18 08:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |