Run Pix
3.4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z firmy PCRADIO postanowili stworzyć prawdziwy hit... Nie przeczę, wybiegając trochę naprzód powiem, że gra jest bardzo przyjemna, niestety na razie ilość jej ściągnięć na Google Play nie przewyższyła nawet 50 tysięcy... Ciężko więc nazwać ją popularną, ale pod każdym innym względem jest hitem. Proponuję przyjrzeć jej się z bliska.
Gameplay, szata graficzna itd., itp.
Gra Run Pix stworzona jest w stylu gier retro, co nie jest nowością w grach na androida, jednakże niezaprzeczalnie powstało dość wiele projektów z podobną szatą graficzną, które robiły wielki bum bez większych przyczyn. Generalnie szata graficzna jest przyjemna, a jeśli będziecie mieć możliwość skupić się na designie, zauważycie, że jest nawet interesująca, ale, szczerze mówiąc, nie będziecie mieć takiej możliwości, gdyż gameplay jest bardzo dynamiczny. Przestawia zaś sobą zbiór platform, po których będziecie musieli szybko przemieszczać się w dół pola gry. Możecie zginąć na tysiąc różnych sposobów, na przykład jeśli będziecie zbyt wolno się poruszać zgniecie was opadający sufit, ponadto nie możecie przemieścić się zbytnio na lewo ani na prawo, gdyż gdy znajdziecie się poza polem widzenia — przegracie. W dodatku od czasu do czasu na polu gry pojawią się bomby, przed którymi będziecie musieli uciekać. Nie macie możliwości zdobywania bonusów, ale możecie za to zbierać monety, które z pewnością wam się przydadzą, gdyż jeśli umrzecie, to za 50 monet będziecie mogli zacząć grę od miejsca, w którym przegraliście. Czasem na waszej drodze spotkacie się z platformami, do których wejście będzie zamknięte, a wy będziecie musieli użyć specjalnego klucza. Generalnie, wszystko jest bardzo proste i zrozumiałe, a mimo to trudno wygrać, tak więc trzymajcie nerwy na wodzy, gdyż przyda się wam zimna krew.
Należy również zwrócić uwagę na możliwość gry w trybie multiplayer, co pozwala wam na rywalizację z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym. Niby nic, a jednak przyjemne. Nie u każdej gry z tego gatunku można znaleźć podobne rozwiązanie.
Sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty
Tak. Niestety programiści nie zapomnieli i o nim. Jest jednak dość skromny, a w procesie gry nie zmusza się was do korzystania z niego. Można wykupić wyłączenie reklam, co kosztuje około dolara, a jeśli jesteście gotowi zapłacić więcej, to możecie kupić sobie zapas 500, 1200, lub 2500 monet, które pozwalają wam zaczynać grę tam, gdzie ją skończyliście. Nie zdziwię się jednak, jeśli zapasy skończą wam się bardzo szybko. Tak czy inaczej, bez sklepu internetowego można grać i jest to niewątpliwy plus.
Podsumowanie: choć gra Run Pix na android nie okazała się hitem roku, to wciąż jednak pozostaje całkiem przyjemnym zabijaczem czasu, z miłą szatą graficzną i dynamiką. Jej głównym minusem jest obfita ilość reklam, ale na szczęście można je wyłączyć za małą opłatą.


Reklama

Pobierz Run Pix 1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug Fix
informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2015-11-16 08:20
rozmiar 18.54 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-16 10:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/18 09:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |