Cube Escape: Harvey's Box
4.6 (8)

Cube Escape: Harvey's Box

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra formatu „znajdź i wykorzystaj”. Coraz częściej pojawiają się na androidzie, a to z jednej prostej przyczyny — łatwo je zaprojektować, nie charakteryzują się specjalną dynamiką i jeśli są sumiennie zrealizowane, mogą się spodobać szerokiemu audytorium. Gra Cube Escape: Harvey’s Box jest właśnie taką grą. Spotkacie się w niej z dość nietypową grafiką — design pomieszczeń i budynku, jeśli się mu przyjrzeć, czasem nawet może przestraszyć... Generalnie gra jest bardzo symboliczna, nie często się takie spotyka, tak więc jeśli zwracacie uwagę na szczegóły, musicie ją ściągnąć i spróbować w nią zagrać.
Grę zaprogramowali twórcy z firmy Rusty Lake (zabawnie brzmi), dla których nie jest to pierwszy projekt, stworzyli bowiem całą serię projektów „Cube Escape”, z których każdy ma swoje cechy charakterystyczne. Na dzień dzisiejszy istnieje sześć gier z tej serii, cieszą się zbliżoną popularnością, jednakże, moim zdaniem, można by je było połączyć w jedną grę logiczną i nie odebrałoby im to na jakości, a nawet wręcz przeciwnie. Ale to już nie nasza decyzja.
Gra odbywa się w „pradawnym” 1969 roku. Nasz bohater popada w nieprzyjemną sytuację — zostaje uwięziony w sześcianie... z tym, że jeśli w drugich grach pojęcie sześcian mogło oznaczać nawet klatkę wielkości pokoju, to tym razem ciężko nam ocenić gdzie tak naprawdę jesteśmy, czy w realnym pomieszczeniu, czy w jakiejś halucynacji. Miejsce w którym się znajdujemy, przypomina bowiem coś w rodzaju pudełka... Czeka na was duża ilość zagadek, których nie będziecie w stanie rozwiązać myśląc logicznie i standardowo.
Cechą charakterystyczną dla tych programistów jest ich design, a także fakt, że każda z ich gier jest bardzo krótka, każda dzieli się na cztery etapy, które ciężko przejść, ale jest to możliwe w ciągu kilku wieczorów. Oklaski należą się również za brak sklepu internetowego, który generuje dodatkowe koszty, a także za video z gry, dostępne na Youtube. Jeśli znajdziecie się w trudnej sytuacji, nie będziecie musieli płacić realnych pieniędzy, po prostu obejrzycie na Youtube jak się z niej wykaraskać i grę będzie można kontynuować!

Podsumowanie: gra Cube Escape: Harvey’s Box, jak i każda inna z serii jest świetnym przykładem na to, że powstają jeszcze intersujące gry, Niestety projekt nie jest jeszcze popularny.


Reklama

Pobierz Cube Escape: Harvey's Box 4.2.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Thank you for playing Cube Escape: Harvey's Box! We fixed a few bugs in this new version.
informacje ogólne
wersja 4.2.2 (4002002)
Data umieszczenia 2021-06-13 03:32
rozmiar 43.89 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Rusty Lake na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.55★ 91%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/19 09:23
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |