OFFRoad Cargo Pickup Driver
3.7 (26)

OFFRoad Cargo Pickup Driver

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Najpopularniejszymi symulatorami prac są symulatory tirów, w których musimy przewozić towar z punktu A do punktu B. Aby nie było nam zbyt nudno podczas tej monotonnej czynności programiści oferują najczęściej dobrą grafikę, fizykę, a także starają się nasycić grę romantyzmem dalekich podróży. W przypadku tej gry od programistów z firmy ABGames89, która również jest symulatorem, nie znajdziemy jednak żadnego romantyzmu, wcielicie się bowiem w rolę kierowcy pickupa, który też wiezie towary z punktu A do punktu B, ale zamiast gładkiej szosy pod jego kołami ścielą się krzaki, kamienie, jamy, drzewa i wszystko czego nie powinno być na drodze.

Kilka słów o trasie.
Już po kilku minutach gry w OFFRoad Cargo Pickup Driver zauważycie kiepski stan dróg. Nie uwierzycie, ale natchnieniem dla designerów posłużyły prawdziwe drogi! Jakie? Legendarne rosyjskie drogi... A raczej to, co nazywa się w tym kraju drogami... Generalnie do gry zapraszam wszystkich fanów gatunku off-road. Wasz samochód też będzie rosyjski, jeśli ktoś jeszcze nie wie, jest to bardzo stara ciężarówka o nazwie Łaz302, która była bardzo popularna na wsiach około 50 lat temu, albo nawet i wcześniej.
Nie należy sobie zbytnio łamać głowy nad tym co i dlaczego musicie przewozić, po prostu jedźcie i postarajcie się wycisnąć jak najwięcej przyjemności z tego procesu. Taki jest cel gry.

Zalety gry OFFRoad Cargo Pickup Driver:

  • przyjemna grafika,
  • dobra fizyka,
  • ponad 100 poziomów,
  • kilka rodzajów gruzu (życie nie może być usłane różami),
  • zmienne warunki pogodowe,
  • gra bezpłatna i nie generuje dodatkowych kosztów.

Ale są też wady.
Można zaobserwować problem z teksturą designu, co mówi albo o słabej grafice, albo słabej optymizacji. Gra często się wiesza, nawet na najlepszych urządzeniach. Są to jednak drobiazgi w porównaniu z okropnymi reklamami, których nie możecie wyłączyć nawet za dodatkowa opłatą. Do tego mamy do wyboru tylko jeden samochód... Nudnawo.
Jeszcze jedno. Wydaje mi się, że w grze jest samochód z czasów ZSRR z kierownicą po prawej stronie. Serio?


Podsumowanie
: trochę wątpliwy projekt, który spodoba się zapewne tylko fanom rosyjskich dróg, Łazów i tym, którzy nie lubią siedzieć w miejscu. Wybierzcie się więc w podróż.


Reklama

Pobierz OFFRoad Cargo Pickup Driver 1.0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Added privacy policy
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (23)
Data umieszczenia 2018-10-16 02:28
rozmiar 90.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(26)
3.74★ 74.76%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/20 09:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |