Makibot Evolve
4.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Od razu wybierzemy się w małą podróż w historię gry. W maju tego roku na naszej stronie pojawiła się recenzja gry Makibot, która była mroczą grą platformową, z okropnie zaprogramowanym systemem sterowania. Od tej pory gra nie zdobyła więcej niż 50 tysięcy ściągnięć, projekt uważam więc za nieudany. Dana gra występuje pod podobna nazwą, można uznać, że jest to kontynuacja poprzedniego projektu, albo coś w tym rodzaju, jednakże ja mam co do tego wątpliwości. Po pierwsze zmienił się gameplay, zmienił się programista, w poprzedniej części nie było fabuły, o jakiej kontynuacji może więc być mowa?
Nowymi programistami są twórcy firmy Appsolute Games, którzy najwyraźniej wyciągnęli wnioski z poprzedniej porażki. Dzisiejsza gra jest bardziej kazualna, prostsza innymi słowami. Poziom trudności się obniżył, a sterowanie jest wygodniejsze, co sprawia, że gra się bardziej komfortowo. Zrezygnowano również (niestety) z mrocznej atmosfery. Z poprzedniej gry została tylko mgła i koła zębate. Teraz gramy pod odkrytym przejrzystym niebem, na zielonej trawie, czasem w promieniach słońca. Na ile dane modyfikacje wpłyną na popularność gry trudno powiedzieć, ale to już czas pokaże, a naszym dzisiejszym zadaniem jest ściągnąć grę (bezpłatna) i ocenić ją.


Zalety gry Makibot Evolve:

  • proste sterowanie — jednym kliknięciem,
  • niekończący się gameplay (powitajcie uczucie nieskończoności)
  • wielu bohaterów, których musimy odblokować,
  • bonusy, które uproszczą proces gry,
  • statystyka z liderami,
  • świetny soundtrack,
  • przyjemna grafika i miła animacja.


Wady gry Makibot Evolve:

  • niestety jest sklep internetowy, który naciąga nas na koszty,
  • reklama.


Podsumowanie: z jednej strony to dosyć zabawne kiedy biorą bohaterów z jednej gry i próbują wprowadzić ich w drugą, z drugiej strony, jeśli poprzedni projekt okazał się klapą, to jest duża możliwość, że i ten podzieli jego los. Kto wie jak będzie tym razem? Pamiętajmy jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę, a gra Makibot właśnie ją dostała!


Reklama

Pobierz Makibot Evolve 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes
- 2 New characters
informacje ogólne
wersja 1.2 (2)
Data umieszczenia 2015-11-19 10:08
rozmiar 15.24 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-19 12:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.25★ 85%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/21 08:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |