WarPath 3000
4.3 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jeśli już zaczęliśmy mówić o klasyce, pozwolicie, że zostaniemy w tym temacie. Chociaż dana gra nie przynależy do najstarszych gatunków jakim były arkanoidy, to gatunek, który zasiliła jest równie stary. WarPath 3000 to klasyczna strzelanka, która zwiera w sobie dużą ilość współczesnych cech, co robi z niej niebezpieczną konkurencję dla innych strzelanek! Gra ma cechy, które wyróżniają ją na tle innych. Przyjrzyjmy się im!
Po pierwsze należy zwrócić uwagę na jakość designu, który nie tylko jest jasny i wyrazisty, ale przypomina automatycznie zmieniające się tapety naszych telefonów. Dopracowane lokalizacje, krajobrazy, gra światłocieni, woda i wiele innych! Gra jest zrealizowana w pełnoprawnym 3D, co dodaje wydarzeniom piękna i realizmu. Oprócz tego, w grze WarPath 3000 nie ogranicza nas jasno określony gameplay — będziemy mogli latać na helikopterze, rozstrzeliwać wrogów z powietrza, pływać na statku i jeździć na dżipie, szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze w tym gatunku z taką roznorodnościa. Do tego każdy rodzaj transportu, który wybierzecie, generuje fabułę, która znacząco różni się od poprzedniej, co sprawia, że gra jest ciekawa i nasycona. Programiści pokusili się także o stworzenie wielu rodzajów samolotów, jednostek lądowych i statków. Przy każdej fabule gracz ma wybór — szybka, łatwa w obsłudze ale niezbyt silna broń, albo broń silna, ale za to ciężka w obsłudze. Każde urządzenie w grze możemy ulepszać i modernizować, co też z pewnością przypadnie wam do gustu.
Polityka pieniężna programistów jest w pełni do przyjęcia. Grę można ściągnąć bezpłatnie, a sklep internetowy, stworzony jest dla leniwych graczy, którym nie chce się po kilka razy próbować przejść tego samego poziomu — jeśli zechcą mogą odblokować kolejny poziom za odpowiednią opłatą.


Zalety gry WarPath 3000:

  • piękna grafika w formacie 3D,
  • trzy fabuły,
  • gameplay na wiele godzin,
  • sześć rodzajów arsenału,
  • możliwość ulepszania broni,
  • mnogo różnorodnych wrogów,
  • proste sterowanie.


Podsumowanie: bezpłatny i bardzo interesujący projekt, który oferuje miłą różnorodność gameplaya i ma bardzo dobrą grafikę. Jednoznacznie rekomenduje wszystkim fanom strzelanek!


Reklama

Pobierz WarPath 3000 1.0.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Changed controls for air vehicles
- Changed visual effects
- Improved menu
- Fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (10)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:42
rozmiar 27.65 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje OXSIONSOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.3★ 86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/21 09:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |