Nonsense Fall
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Każda nowa gra od Ketchapp charakteryzuje się oryginalnym (pośród innych gier programistów) procesem gry. Dzisiaj pora zapomnieć o szeregu runnerów. Przywitajcie się z grą akcji!
Jak w każdym swoim projekcie programiści skąpo opisują cel gry, nie liczcie też na żadną fabułę. Wszystko co wiemy, to to, że na nasze miasto napadli obcy, którzy atakują mieszkańców, bombardują ich rakietami (dzięki specjalnym portalom), albo śmiertelnym promieniowaniem, generalnie sytuacja nie jest przyjemna, a wasze zadanie jest jeszcze bardziej niemiłe — starać się przetrwać, nawet nie próbując zniszczyć UFO.
Sytuacja, która ma miejsce w grze jest bardzo realistyczna, gdyby bowiem doszło do podobnej sytuacji wielu ludzi zachowałoby się dokładnie tak jak nasz bohater — biegaliby w kółko, głośnio krzycząc. No cóż nasz bohater robi to przed zupełnie niezniszczonym budynkiem (dlaczego nie wejdzie do środka jest tajemnicą) i unika bomb, rakiet i promieniowania. Aby utrzymywać się przy życiu będzie musieli się skupić. Zawsze przed atakiem na wysokości wyższych pięter budynku otwiera się portal, z którego może wylecieć rakieta, poruszająca się po nieznanej trajektorii, bomba, spadająca prosto w dół, albo broń, która trzykrotnie strzela śmiercionośnymi promieni. W czasie gdy będziecie biegać i starać się zachować przy życiu na ziemi będą pojawiały się pieniądze i tarcze obronne, za pieniądze możecie odblokować kolejnych bohaterów, za tarczami się schronić, co zwiększy wasze szanse na przeżycie.
Kilka słów o bohaterach — jest ich całkiem dużo, a zmiana bohatera łączy się ze zmianą szaty graficznej. Tylko kosmici pozostają wciąż tacy sami.


Podsumowanie: gra Nonsense Fall zrealizowana jest zgodnie ze stylem programistów, jest w dobrej jakości i piękna, dość monotonna i z bardzo prostymi do zrozumienia zasadami, bardzo wciąga i sami nie zauważycie gdzie podziało się kilka godzin z waszego życia.


Reklama

Pobierz Nonsense Fall 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2015-11-20 11:20
rozmiar 58.31 MB
polski nie
wymagania
android 3.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-20 13:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/23 08:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |