HIT
2.8 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Nazwa gry może wydać się trochę na wyrost i trochę bezczelna, jednakże HIT jest w tym wypadku tylko skrótem od Heores of Incredible Tales, co też brzmi trochę patetycznie, ale jest już jednak bardziej uzasadnioną nazwą.
Grę stworzyli programiści z firmy NEXON Company, dla których to nie pierwszy rogal, ostatnimi czasy pojawiły się nawet plotki, że firmę chce wykupić EA, ale na razie nie zostały potwierdzone, może dzięki tej grze naprawdę do tego dojdzie?
Główną cechą gry HIT jest epickość. Z punktu widzenia grafiki i efektów specjalnych gra skojarzyła mi się z nowym RPG DreamLand Masters, z tym, że o ile tamta gra jest zepsuta dziwnymi i przydługawymi dialogami, to z tą nie będziemy mieć podobnych problemów. Tak więc przygotujcie się na epickość, która was pochłonie!
Fabuła w grze jest rozbudowana — zaczyna się w następujący sposób: wiele wieków temu doszło do decydującego starcia między siłami dobra i zła, dobro zwyciężyło nad wszystkimi demonami, ale niestety piętna wojny nie dało się zetrzeć. W świecie pozostały zniszczone miasta, wiele z nich pozostało ogniskami „zarazy”, która zaczyna się budzić do życia. Musicie więc wybrać bohatera i wyruszyć w bój z „zarazą”, a także zmieść siły zła z powierzchni ziemi, tym razem ostatecznie.Zalety gry HIT na android:

  • świetna grafika na Unreal Engine 4
  • klasyczna fabuła o uratowaniu planety i podróży,
  • krwawe bitwy na arenie,
  • bitwy z bossami można przeprowadzać w towarzystwie przyjaciół w realnym czasie,
  • szerokie możliwości rozwoju bohatera.


Wady gry HIT:

  • sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty, można w nim kupować dodatkowy ekwipunek i energię,
  • świat zamknięty,


Podsumowanie: pomimo tego, że gra jest z gatunku gier fabularnych nie mogę jej nazwać pełnoprawnym rogalem, przed wszystkim dlatego, że wszystkie misje są dość odizolowane jedna od drugiej i nie możecie się przez to wczuć w fabułę. Ale fabuła jest bardzo dobra, podobnie zresztą jak grafika. Takich gier jest bardzo dużo, niektóre są bardzo popularne, poczekajmy więc i zobaczmy jaki los czeka tę grę :)

Razem z grą należy ściągnąć pamięć podręczną i rozpakować ją do folderu: sd/android/data


Reklama

Pobierz HIT 1.10.41904 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.10.41904 (5)
Data umieszczenia 2015-11-21 12:43
rozmiar 53.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

rozmiar 601.09 MB
Data umieszczenia 2015-11-21 13:16

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
2.79★ 55.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/11/24 09:36
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |