Primal Fire
4 (21)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ostatnim czasy zauważyłem pewną tendencję, która bardzo przypadła mi do gustu. Na androidach zaczęły się pojawiać niezwykłe projekty, które nie wpisują się w znane do tej pory kanony i gatunki. To bardzo dobry znak, który świadczy o tym, że przemysł gier się rozwija, wkrótce będziemy więc mieć możliwość ściągać na swoje urządzenia najróżniejsze gry. Co mi się nie podoba, to fakt, że praktycznie każda oryginalna gra jest płatna! Programiści albo zbyt wysoko cenią swoją pracę, albo próbują przybliżyć androida do platformy iOS. Problem dotyka też i gry — Primal Fire.
Dzisiejszą grę zaprogramowali twórcy z firmy DoDo4Story Games. Projekt jest jak już wspomniałem naprawdę niezwykły i... płatny. Nie ma wersji próbnej. Ale cena jest dość przystępna — dolar.
Fabuła
Obiektywnie rzecz ujmując w grze fabuła nie występuje. Nie jest jednak specjalnie potrzebna. Historia sprowadza się do tego, że prehistoryczny człowiek znalazł się w labiryncie jaskiń, z którego musi się wydostać. To wszystko, co musicie wiedzieć. Musicie wybrać jakiś kierunek i podążać nim w nadziei na znalezienie wyjścia. Jeśli kierunek będzie nieprawidłowy, będziecie musieli wrócić do punktu wyjścia i wybrać inny. Co będzie trudne, jak oczywiście się domyślacie.

Zalety gry Primal Fire:

  • specyficzna „kwadratowa” grafika,
  • prosta szata graficzna,
  • żadnych wskazówek, polegacie tylko na swojej pamięci i intuicji,
  • zbierajcie drewno, aby podtrzymywać ogień,
  • unikajcie zawałów,
  • zbierajcie pożywienie.


Podsumowanie: tak, gra jest dość niezwykła, tak grafika też wybija się na tle konkurencji, powiem jednak szczerze, że nie spodoba się każdemu, nikomu zaś nie spodoba się fakt, że gra jest płatna i praktycznie każdy po dość krótkim czasie będzie jej miał powyżej uszu. Tak więc, albo projekt będzie się aktywnie rozwijać i wymyślą jak sprawić, by gra była bardziej interesująca, albo nie widzę żadnego powodu, aby ją ściągnąć.


Reklama

Primal Fire dla Celkon Campus A125

Ocena:

(21)
4.03★ 80.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/01 08:28
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |