Blendoku 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Recenzja pierwszej część tej fantastycznej gry z powodu kilku zbiegów okoliczności nie pojawiła się na naszej stronie. A projekt był całkiem popularny na platformie mobilnej, zdobył prawie 5 milionów ściągnięć! Dziś przed wami recenzja drugiej części! Programistami pozostali twórcy z firmy Lenely Few, tak więc wszystko co zdążyliście pokochać w pierwszej części z pewnością znajdzie się i w drugiej, a do tego znajdziecie wiele bonusów, kontynuacja jest bowiem lakoniczna, ale adekwatna, myślę, że nie tylko powtórzy sukces pierwszej części, ale jeszcze ją prześcignie.
Gra z pewnością spodoba się wszystkim perfekcjonistom, waszym zadaniem będzie bowiem doprowadzić pole gry do pięknego i schludnego wyglądu. Grenlandie będziecie pracować z różnokolorowymi kwadratami, które będziecie musieli ułożyć tak, aby ich barwy płynnie przechodziły jedna w drugą. Jestem pewien, że w grze zauważycie ogromna ilość kolorów których nigdy wcześniej nie widzieliście, albo nie zwracaliście na nieuwagi. W każdym razie gra jest pożyteczna — rozwija koncentrację i otwiera wam oczy na nowe barwy. W grze są cztery tryby i kilka poziomów trudności, na każdym z nich znajdziecie około 100/150 misji, przygotujcie się więc na wiele godzin interesującego gameplaya, ponadto wszystko jest bezpłatne i działa na praktycznie każdym urządzeniu.

Zalety gry Blendoku 2:

  • 500 poziomów, każdy z innym poziomem trudności,
  • ogólnoświatowa statystyka
  • raj dla perfekcjonistów,
  • proste i wygodne sterowanie,
  • wciągający gameplay,
  • przyjemne kolory,
  • osiągnięcia zapisują się automatycznie.


Wady gry Blendoku 2:

  • sklep internetowy z pierwszej części nie tylko przeszedł do drugiej, ale w dodatku się rozwinął.


Podsumowanie: chociaż w grze liczy się czas, jaki poświęcicie na rozwiązanie zadania, to jednak jest on nieograniczony, jeśli więc nie zależy wam na pierwszym miejscu w rankingach ściągnijcie aplikację i powoli, spokojnie odstresujcie się przy barwnych kwadratach.


Reklama

Pobierz Blendoku 2 2.1.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed Google Play Games Policy issues
informacje ogólne
wersja 2.1.4 (85)
Data umieszczenia 2021-04-16 04:33
rozmiar 56.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Lonely Few na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/02 07:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |