Devil Eater
4.8 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jeśli mowa o programiście, to na naszej stronie pojawiła się już recenzja jednej z jego gier, która nie tylko okazała się świetna (tytuł DEAD EYES), ale pomimo tego, że kosztowała 3 dolary zdołała osiągnąć około 10 tys. ściągnięć. Może się wydawać, że to niewiele, ale jak widać liczba była wystarczająca dla programistów, którzy pokazali, swoim debiutem na co są gotowi. Mroczną tematykę postanowili kontynuować w grze Devil Eater, która na szczęście jest bezpłatna, tak więc każdy chętny może ją ściągnąć i zainstalować na swoim androidzie.

Chałtura czy kazual?
Po krótkim czasie, spędzonym na grze, bezwiednie zadajemy sobie pytanie „To wszystko?”, zdziwienie nie jest związane z tym, że projekt jest krótki, albo bardzo prosty, ani z tym, że czas przy nim upłynął niezauważenie... Pytanie pojawia się w związki z tym, że gra jest skrajnie prymitywna, a mimo to wciąga. Ok. Przeglądnijmy się szczegółom.
Gameplay.
Nie wiem czego oczekiwać od podobnych gier, ale tu generalnie wszystko jest zrozumiale — waszym zadaniem jest niszczenie potworów, które pojawiają się w prawej części ekranu. Generalnie to wasze jedyne zadanie. Może zechcecie na to jakoś zareagować i przyjrzeć się swoim przeciwnikom? Będzie kolejne zadanie...
Szata graficzna.
I znowu. Niby nie oczekujemy niczego szczególnego, a mimo to brakuje nam choćby kropelki oryginalności. Komus design przypomina Dark Souls, a mnie osobiście dość stare anime Hellsing, które wielu z was zapewne widziało. Tak czy inaczej, szczególnej pracy i starań programistów nie zauważyłem, a przecież to podstawa sukcesu.

Zalety gry Devil Eater:

  • 5 miast czeka na waszą interwencję i ratunek,
  • zabijajcie potwory i nabijajcie swój licznik,
  • rozwijajcie swojego bohatera,
  • szeroki wybór broni w sklepie,
  • nabywajcie specjalne stroje, które pogłębią zdolności waszego bohatera,
  • dobra ścieżka dźwiękowa.


Wady gry Devil Eater:

  • sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty,
  • brak przekładu.


Podsumowanie: niektórzy uważają, że gra jest zbyt prosta, dla niektórych poziom trudności będzie wyważony idealnie i właśnie dla tych przeznaczona jest ta gra, najlepiej po prostu spróbować — ściągnąć i zainstalować, żeby przekonać się, czy projekt przypadnie wam do serca.


Reklama

Pobierz Devil Eater 4.02 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor Bug Fix.
Ads sdk update.
informacje ogólne
wersja 4.02 (44)
Data umieszczenia 2017-02-22 09:06
rozmiar 53.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.77★ 95.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/05 09:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |