World War 2: Битва за Берлин
2.3 (15)

World War 2: Битва за Берлин

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jak by nie było gatunek TD wciąż się aktywnie rozwija i dosłownie z każdym dniem coraz ciężej zadziwić fanów i potencjalne audytorium, gdyż rzuciwszy okiem na praktycznie każdą nową grę można powiedzieć „już gdzieś to widziałem”. I generalnie jest to prawda, gdyż gatunek jest dość wąski i nie zostawia programistom szerokiego pola manewru, tym nie mniej niektórych informatyków to nie zraża. Takimi właśnie śmiałkami są chłopaki z firmy Immanitas Entertainment, którzy postanowili zaoferować nam niezwykły, a jednocześnie znany wszystkim produkt tym sposobem próbują wybić się z tłumu. Zobaczmy czy im się to udało.

Programiści postanowili wyróżnić się fabułą, wydarzenia mają miejsce podczas Drugiej Wojny Światowej, która zazwyczaj spotykana jest w innych gatunkach, a w tym wypadku wiele wyjaśnia. Czy udało się jednak zawrzeć w grze klimat wojennych czasów? Oczywiście nie. Chociażby przez zbyt kolorową grafikę i wiele innych odstępstw od rzeczywistości, których dopuścili się twórcy, zarówno jeśli chodzi o gameplay, jak i o design. Jaki więc jest sens gry? Nie mam pojęcia.

Grafika również nie jest zwyczajna, zwłaszcza, że rysowana jest ręcznie i przypomina klimat rodem z filmów animowanych. Generalnie nie rozprasza, ale nie pozwala podejść do gry na poważnie, z racji zderzenia dwóch biegunów — wojny i bajek.

Jeśli chodzi o gameplay, jest przerażająco monotonny i prosty, tak więc jeśli ktoś szuka najzwyklejszej gry z gatunku obrona wieży, to dany projekt w pełni może spełnić tę rolę. Jeśli natomiast szukacie czegoś niezwykłego proponuję szukać dalej.


Zalety gry World War 2: Битва за Берлин

  • walki dwóch wrogów,
  • wiele unitów i broni,
  • ponad 20 kampanii,
  • 6 rodzajów wież, które można expić,
  • Zróżnicowani wrogowie.


Wady gry World War 2: Битва за Берлин

  • bronimy Berlina...
  • średnia jakość,
  • nic nowego.


Podsumowanie: wątpliwa fabuła, wątpliwa grafika i nie najlepsza jakość produktu zmusza nas do niezbyt pochlebnej oceny końcowej, ale, nikt nie zabrania wam ściągnąć gry i wystawić jej samodzielnej oceny :)


Reklama

Pobierz World War 2: Битва за Берлин 1.1.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
This updates gives you more ressoures for FREE :-) Please enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (4)
Data umieszczenia 2015-12-22 03:37
rozmiar 34.97 MB
polski nie
wymagania
android 3.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-12-22 05:39:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
2.34★ 46.71%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/08 07:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |