Walki czołgów
4.2 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Nawet jeśli nie będziemy wyolbrzymiać, to musimy przyznać, że znana gra od WoT swymi czasy „porwała” rynek i do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością, co zostawia dość szerokie pole manewru dla pozostałych firm, które, korzystając z miłości do czołgów, którą WoT rozbudziła w graczach, zaczynają wypuszczać na rynek swoje propozycje. Jednym z tego typu projektów jest gra od programistów z Best Games Studio, z tym, że ich gra bardziej przypomina klasykę gatunku, co powinno spodobać się wielu fanom wyścigów na czołgach, co zapewne się jedna nie zdarzy, gdyż gra jest bardzo wymagająca technicznie i wymaga połączenia internetowo w dobrej jakości.


Gameplay, fabuła i szata graficzna.
Gra jest kazualną arkadą, w której znajdziemy czołgi, widok z góry, niewielkie aluzje do 3D, co mimo wszystko daje dość przyjemne wrażenie, grafika może nie powala na kolana, ale również jest przyjemna i nie odpycha. Fabuły w grze nie ma ogóle, za kogo i z kim walczycie pozostaje tajemnicą, wszystko, co wiecie to to, że w grze jest wasz czołg i czołgi wrogów, które musicie niszczyć. Taki schemat gry wielu graczom przypadnie do gustu, zwłaszcza tym, którzy uważają, że dodatkowe historie są zbędne i nudne. Lokalizacje są dość szerokie i różnorodne, ale, podobnie jak i gameplay nie są nowatorskie przypominają wiele innych, analogicznych projektów. Nie mogę jednak powiedzieć, że gra wygląda jak podróbka, bardziej jak klon w dobrej jakości. Dobra grafika, przyjemna animacja, umiarkowana dynamika i kilka rodzajów sterowania, czy to nie wystarcza?

Zalety gry Walki Czołgów:

  • przyjemna grafika,
  • kilka wariantów sterowania,
  • zrozumiały gameplay, bez zbędnych informacji,
  • ciekawy dubbing,
  • wielu wrogów,
  • ciekawy system walk,
  • brak dodatkowych kosztów,
  • możliwość rozwijania swoich czołgów.


Wady gry Walki Czołgów:

  • żaden ze sposobów sterowania nie jest wygodny.


Podsumowanie: niczego sobie gra, adekwatna i zrozumiała, o czołgach, bez zbędnej grafiki, problemów i wielu innych wad, które spotkamy u konkurencji.


Reklama

Pobierz Walki czołgów 1.3 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.3 (5)
Data umieszczenia 2016-03-04 04:15
rozmiar 89.76 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
NANO-Antivirus → Trojan.Android.MobiDash.dztaeb

Fortinet → Adware/Startapp.A

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-03-04 06:18:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.23★ 84.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/08 09:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |