Board Defenders
3.8 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Modernizacja albo zmiany w gameplayu jednej z najstarszych gier, którą są szachy wydaje się bezsensowna, pamiętajmy jednakże, że szachy stały się podstawą do stworzenia wielu innych gier planszowych i dzisiejszy projekt — Board Defenders od programistów z Ludus Studio (Bułgaria) tylko powiela ten proces, dając wam możliwość obrony swojej części pola gry przed najazdem potworów.

Jeśli chodzi o grafikę na szczęście nie przypomina zwyczajowych symulatorów szachów w formacie 3D — znajdziecie tu obszerny świat, jasny i wyrazisty, powiedziałbym nawet, że spodoba się dzieciom, ale ponieważ gameplay jest dość wymagający, zapewne sobie z nim nie poradzą. Tak czy inaczej design jest piękny, postacie również, atakujące potwory nie są żądne krwi, a głównym bohaterem jest dziewczynka ze skakanką, tak więc nie liczcie na krew, pot i pistolety.

Gameplay.
Na pierwszy rzut oka gameplay jest dosyć prosty — musicie zbić wszystkie potwory, zanim dojdą do końca waszej planszy. Nasza dziewczynka może przemieszczać się po całej planszy, ale atakować tylko z najbliższego pola, na wprost lub na ukos — obojętne. Z każdym ruchem potwory poruszają się o jeden krok do przodu, a my musimy przewidzieć gdzie pójdą i zepchnąć ich z pola. Potwory też mogą nas atakować — jeśli znajdują się polu leżącym na skos od naszego. Przemyślcie każdy swój ruch, gdyż najmniejszy błąd może oznaczać porażkę.

Zalety gry Board Defenders:

  • ponad 100 poziomów, jeden trudniejszy od drugiego,
  • 4 bohaterów,
  • kilka typów wrogów,
  • trzy piękne plansze,
  • tablica liderów.


Wady gry Board Defenders:

  • sklep internetowy, który może was naciągnąć na dodatkowe koszty,
  • fanom prawdziwych szachów gra wyda się zbyt prosta.


Podsumowanie: świetny wariant spędzenia czasu z pożytkiem dla umysłu, w każdym razie jeśli lubicie trochę pomyśleć i jesteście gotowi na częste porażki.


Reklama

Pobierz Board Defenders 1.0.3 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.3 (20)
Data umieszczenia 2018-08-13 05:37
rozmiar 42.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
3.76★ 75.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/11 09:15
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |