Guild of Honor
3.4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Coraz więcej na androidzie gier fabularnych, dynamicznych, z okrytym światem, możliwością handlu między graczami. Niestety w danym projekcie nie znajdziemy tego wszystkiego, a przynajmniej nie będą to mocne cechy produktu. Po przeczytaniu recenzji możecie nawet nie zechcieć jej ściągnąć, niemniej jednak ma też swoje zalety.


Gra pochodzi od firmy Netmarble Games, którzy mają dość mało projektów, najpopularniejszym z nich jest bijatyka na podstawie komiksów Marvel, przyjrzyjmy się, czy dzisiejszy projekt ma szansę pobić Marvelowski.


Co znajdziecie w grze?
Jeśli przeczytacie recenzję od samych programistów okaże się, że obiecują nam świetne bitwy, uważam to za sporą przesadę, nie zauważyłem niczego podobnego w grze. Bitwy są najzwyklejsze, grafika też się nie wyróżnia, brak za to otwartego świata i możliwości nieograniczonego poruszania się. Podczas bitwy nie możecie też w pełni kontrolować ruchów swojego bohatera — wszystko co do was należy, to wybrać obiekt i sposób ataku.
Niezła fabuła, która powoli rozwija się w procesie gry, dzięki dialogom między postaciami ratuje jednak projekt. W procesie rozwoju fabuły możecie zrozumieć jaki jest wasz cel i misja, zrozumieć swoją rolę i znaleźć kolejne cele. Historia nie jest oryginalna, to po prostu klasyczna opowieść o walce dobra ze złem, ale zawsze jednak.
Za pozytyw uważam też możliwość rozwoju bohatera, a także dużą ilość postaci, które możecie wcielać do swojej armii. Armia nie może mieć więcej niż pięć bohaterów, ale wybór jest naprawdę duży — programiści oferują aż 360 postaci, każda z nich jest indywidualna i możecie ją rozwijać.
Gra naciąga na dodatkowe koszty, co generalnie nie dziwi, jest bowiem normą dla gier fabularnych.
Podsumowanie: najzwyklejsza gra fabularna, która nie charakteryzuje się ciekawymi bitwami, ale spodoba się tym, którzy lubią wiele dialogów i kontakt z innymi postaciami


Reklama

Pobierz Guild of Honor 32 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
[Update Note]
- Other Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 32 (91)
Data umieszczenia 2016-07-06 04:44
rozmiar 36.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-06 07:45:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.45★ 68.92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/13 08:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |