InCell VR (Cardboard)
3.6 (8)

InCell VR (Cardboard)

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Nowinek, które zyskują miano „przełomowych” namnożyło się ostatni czasy wiele, zazwyczaj słyną z dobrej grafiki i (niestety)wysokich wymagań technicznych, bowiem nie każde urządzenie poradzi sobie ze szczegółowym designem. Tym razem jednak spotkacie się z czymś naprawdę nowatorskim, z czymś, czego do tej pory nie było. Niestety, powiem od razu, związane jest to z dwoma wadami.
Po pierwsze — gra jest płatna. Jej cena jest co prawda śmiesznie niska — poniżej ćwierci dolara, niższej ceny nigdy nie widziałem. Tym nie mniej, płacić trzeba...
Po drugie, co związane jest z samym procesem gry, nie możemy w niej zbierać punktów, można się oczywiście bez nich obejść, ale tak naprawdę jaki jest sens? Jeśli spodoba wam się tryb „bezpunktowy” możecie go wybrać, jeśli jesteście przeciwni, no cóż można grać w trybie punktowym :)


Będziecie grać komórką ludzkiego ciała, podróżować po organizmie i walczyć z niebezpiecznymi wirusami. Czeka na was mieszkanka strategii i podróży i filmów dokumentalnych, a wszystko zaprojektowane jest w najmniejszych szczegółach, w dobrej jakości i zgodnie z realiami, w czym leży główna zaleta i oryginalność gry. Jednocześnie gameplay może przypomnieć wam wyścigi, gdzie zamiast asfaltu czekają na was żyły z najróżniejszymi przeszkodami. Oczywiście tylko w trybie z punktami uzyskacie pełny obraz wydarzeń i będziecie mogli zanurzyć się w piękny świat wewnętrzny człowieka po uszy. Ponieważ grafika jest bardzo wymagająca nie zdziwcie się jeśli wasze oczy szybko się zmęczą, szanujcie je więc i nie grajcie za długo.

Podsumowanie: gra InCell VR (Cardboard) jest maleńkim krokiem na drodze rozwinięcia całego gatunku, jest małą aluzją do tego jak mogą wyglądać za kilka lat wszystkie gry na androidzie. Nie mogę się doczekać tych czasów.


Reklama

Pobierz InCell VR (Cardboard) 1.4.3 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.4.3 (75)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:43
rozmiar 72.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.6★ 72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/16 09:34
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |