Crimsonland
3.5 (29)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Kiedy po raz pierwszy spotykam się z aplikacją, która zaklasyfikowana jest przez programistów jako „strzelanka”, pierwsze, na co zwracam uwagę, to to, czy nie jest to przypadkiem zwykła strzelnica. Z przyjemnością oświadczam, że udało nam się — przed nami leży bowiem prawdziwa strzelanka, w której możemy poruszać się bez ograniczeń i zabijać wszystko, co się rusza. Projekt wypuścili na rynek fińscy programiści z formy 10tons Ltd, którzy mają dość duże doświadczenie. Problem w tym, że ich produkty zazwyczaj są płatne, dlatego do tej pory rzadko je omawiałem. Dzisiejszy również jest płatny, a jego cena jest naprawdę wysoka — aż 6 dolarów! Od razu nasuwa się pytanie: skąd taka wysoka cena?

Powiem tak. Ciężko znaleźć odpowiedź na to pytanie...
Jeśli chodzi o szatę graficzną wielu graczy nie tylko nie zadziwi, ale możliwe, że im się nie spodoba. Design jest bardzo skromny, dość przyjemny, ale tylko jeśli wasz ekran jest stosunkowo duży, na mniejszych bowiem należy naprawdę wysilić wzrok, aby rozeznać się w szczegółach. Wyraźnych błędów nie zauważyłem, ale jednak jeśli projekt jest płatny oczekuję czegoś więcej. Do tego wielu zirytuje zapewne minimalizm, jeśli chodzi o poszczególne poziomy, w pewnym momencie można nawet odnieść wrażenie, że włóczymy się po jakiejś pustyni. Tylko że zamiast piasku mamy trawę i coś na kształt drogi z kamyków, żadnych budynków, schronów i niczego podobnego. Jedyne, co może interesować, to krwawe przedstawienia strzelanek, ale po raz kolejny — płacić taką cenę? Nie sądzę.

Gameplay jest najzwyklejszy pod słońcem, nazwałbym go nawet prymitywnym, nie jest bowiem dopełniony o ciekawą historię, czy fabułę, nie macie możliwości kontaktowania się z innymi graczami, ale postaciami z gry, nie ma dialogów, nie ma niczego oprócz waszego bohatera, broni i okrążających was wrogów. Czasami podobne gry wydają nam się interesujące, ale jak pokazuje praktyka, szybko się nudzą.

Cechy szczególne i jakieś plusy gry Crimsonland:

  • 60 poziomów, jeśli chcecie przejść grę w całości,
  • pięć trybów gry, w tym „przetrwanie”,
  • 30 rodzajów broni,
  • 50 przydatnych umiejętności waszego bohatera,


Podsumowanie: być może aplikacja nie jest najgorsza, za skromną szatą graficzną kryje się bowiem wciągający gameplay i wiele akcji, jednakże wątpię, czy warto płacić za nią ponad 6 dolarów...


Reklama

Crimsonland dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje 10tons Ltd na mob-core.com.pl

Ocena:

(29)
3.54★ 70.78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/17 09:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |