Monster Castle
4.1 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Budować i walczyć — oto główne zasady gier strategicznych na androidzie, ale, jak wiemy, można je zrealizować różnymi sposobami, interesującymi i mniej interesującymi, nudnymi i wesołymi, albo zupełnie nieoczekiwanymi, co ma miejsce w przypadku dzisiejszego projektu. Aplikację zaprojektowali programiści z firmy Sixjoy Hong Kong Limited, którzy mają na swoim koncie tylko dwa produkty.
Na oryginalność gameplaya składa się kilka elementów. Jednym z nich jest fajna, bajkowa grafika, niezwykła ścieżka dźwiękowa, dobra animacja i generalne nowatorskie podejście do wydarzeń, które, jak już pisałem, postawi was po stronie potworów, zmęczonych ciągłymi napaściami ze strony ludzi.

Nie zdziwcie się więc, że gra składa się z dwóch części — budowy zamku, który stanie się domem dla najróżniejszych potworów, budowa jego wież obronnych, a także bitw przeciwko ludzkości. Fakt — wieże obronne przydadzą się głównie do obrony przed innymi graczami, którzy też mogą na was napadać. Można grać albo w trybie kampanii, stopniowo przechodząc przez poszczególne poziomy, albo wyruszyć na ścieżkę wojenną przeciw pozostałym graczom. Rezultaty bitew najczęściej są przypadkowe, tym nie mniej jednak najlepiej napadać na innych razem ze swoimi sojusznikami, będziecie mieć większe szanse na wygraną.

Zalety gry Monster Castle:

 • możliwość zbudowania prawdziwej twierdzy,
 • skompletujcie armię potworów,
 • możliwość walk PvP,
 • wiele gatunków istot,
 • szeroki wybór elementów obronnych,
 • kampania przeciw wspólnemu wrogowi,
 • wiele poziomów,
 • proste sterowanie,
 • oryginalny gameplay.


Wady gry Monster Castle:

 • dość dużo reklam,
 • sklep internetowy, który może generować dodatkowe koszty,
 • nie można grać bez Internetu, ale dostęp do niego ciągle się zrywa (wg gry).


Podsumowanie: interesujący i nad wyraz niezwykły projekt, dobre wrażenie psuje tylko sklep internetowy, który może naciągnąć was na dodatkowe koszty (atakować was będzie zwłaszcza na wyższych poziomach), a także „problemy z Internetem”, które zapewne programiści wkrótce naprawią. Wszystkie pozostałe elementy są pozytywne, rekomenduję więc projekt wszystkim fanom strategii.


Reklama

Pobierz Monster Castle 2.1.0.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
【New Content】
● New Hero - Harpy: She is a Monster from the ancient Greek myths and has a very cruel character. She uses the Darkness Healing to protect nearby allies and restores their HP.
● Brand new holiday castle background.
● More info about new heroes will be announced shortly. Stay tuned!
【Optimization】 Fixed some minor bugs.
informacje ogólne
wersja 2.1.0.6 (38)
Data umieszczenia 2017-11-18 15:24
rozmiar 78.74 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.07★ 81.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/20 09:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |