Golden Depth
3.9 (19)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wyobraźcie sobie człowieka z kilofem w rękach i pałającymi ekscytacją oczami, przebijającego się przez jaskinię... Nietrudno odgadnąć, że biedak cierpi na gorączkę złota, pała chęcią wzbogacenia się i nie zatrzymają go żadne trudności. Tak mniej więcej można opisać dwóch bohaterów tej gry, którzy owładnięci są tą manią.
Fabuła gry jest wciągającą historią podróżnika o imieniu Swan Duke, który przemierzył pół kuli ziemskiej w poszukiwaniu odpowiedzi na zagadkę, co w rezultacie doprowadziło go do zapominanego podziemnego miasta, pełnego skarbów i złota. Jednakże jak każde bogactwa, tak i te są chronione przez ocalałych mieszkańców miasta, na którzy są prawdziwą kolekcją dziwadeł, a wy musicie stawić czoła. Tak więc wkroczcie śmiało do jaskiń i zacznijcie kolekcjonować bogactwa.

Pomimo wybuchowej historii aplikacja Golden Depth jest bardo prosta — to jeden z wielu klickerów, niemniej jednak wciągających. I to bardzo. Gameplay sprowadza się do niespiesznego opuszczania się w dół tunelów na linie. Na obrzeżach szczelin znajdziecie złoto, kamienie szlachetne i inne artefakty, które musicie zebrać. Oczywiście nie obeszło się bez sklepu internetowego, w którym możecie kupować narzędzia, które pomogą wam zebrać różnorakie zasoby. Możecie również kupować środki do walki potworami, lepsze liny, latarki i inne przydatne narzędzia. Generalnie gra się nie kończy, być może dlatego, że nie ma logicznego zakończenia podobnych historii, szybkość waszego bohatera zależy od was, nie ma ograniczeń czasowych, co z pewnością spodoba się wielu graczom.

Podsumowanie: przyjemny klicker, który pozwoli wam oderwać się na chwilę od realności i spędzić czas w pogoni za bogactwem. Jedyne co może was zirytować, to klep internetowy, dołączony do gry, który może naciągnąć was na dodatkowe koszty. Za realne pieniądze będziecie mogli dzięki niemu zdobyć wirtualne bogactwo.


Reklama

Pobierz Golden Depth 1.4.7 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (40)
Data umieszczenia 2016-07-06 04:33
rozmiar 44.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (3)
Bkav → Android.Adware.Fictus.3374

ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

Fortinet → Adware/Startapp.A

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-06 07:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(19)
3.92★ 78.3%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/21 08:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |