Winter Fugitives: stealth game
5 (4)

Winter Fugitives: stealth game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry formatu „stealth” nie są zbyt popularne, zwłaszcza na androidzie, zapewne dlatego, że są bardzo trudne. W tym jednak główne założenie! Programiści z firmy HeavyBoat zaryzykowali i wypuścili na rynek nowy projekt – Winter Fugitives: stealth game, w którym pomożecie zbiec z więzienia sprytnemu przestępcy. Aby tego dokonać musicie wyminąć ogromną ilość ochroniarzy i przeszkód i nie dać się złapać.

Niestety, jako że gra występuje w trybie „nieskończoność”, nigdy nie uda wam się wyrwać na wolność. Im dalej oddalicie się od więzienia, tym więcej klawiszy spotkacie na swojej drodze i tym trudniej będzie wam się poruszać. Ale, biorąc pod uwagę ciekawy gameplay, można przymknąć oko na tą nieścisłość.

Gameplay jest dość niezwykły i bardzo interesujący. Jeśli chodzi o realizację nie znalazłem żadnych odpowiedników gry. Musicie przemieszczać się wprzód i omijać strażników. Każdy z nich ma określoną trajektorię ruchów i widzi na określoną odległość (przestrzeń, którą widzą podświetlona jest na fioletowo albo czerwono). Musicie prześlizgnąć się obok nich, albo podkradać się do nich od tyłu i dusić. Niektóre momenty będą bardzo trudne, ale jeśli zajdziecie klucz będziecie mogli skorzystać z podziemnego przejścia, nie zawsze jednak uda wam się wejść w posiadanie klucza. Niektórych klawiszy będziecie mogli przekupić za pieniądze zebrane po drodze. Jeśli jednak wpadniecie i strażnicy was pojmą na szczęście nie będziecie musieli zaczynać od początku, a od momentu przegranej. Tak więc grajcie i rozwijajcie swoje umiejętności i spryt. Z pewnością przydadzą wam się w drodze.

Do gry dołączony jest sklep internetowy, jeśli jesteście gotowi wydać w nim realne pieniądze, zwiększycie swoje szanse na wygraną. Nikt was jednak do tego nie zmusza, nie ma tablicy osiągnięć, można grać zwyczajnie dla relaksu.


Podsumowanie: gra Winter Fugitives: stealth game jest dobrym przedstawicielem swojego gatunku, który spodoba się jego fanom.

Reklama

Pobierz Winter Fugitives: stealth game 1.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* BUG FIXING: Stability improved!
informacje ogólne
wersja 1.5 (43)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:43
rozmiar 39.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/23 11:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |