Bogowie Areny
4.4 (34)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jak już pewnie zauważyliście programiści proponują nam grę o patetycznej nazwie „Bogowie areny”, gatunek to „walki”, co wydaje się wielce obiecujące, niewiele jest bowiem fightingów na arenie. Większość gier tego typu, to slashery... Ale może dzisiaj czeka nas coś naprawdę ciekawego i wciągającego w związku z tym, że mamy przed sobą znanych programistów? Jest dokładnie na odwrót! Przed wami kolejny slasher. Ale za to z piękną szatą graficzną i wieloma bohaterami ze starożytności. Wszystko wygląda bardzo dobrze, ale czy to jest powód, aby ściągnąć grę? No cóż, dla mnie zawsze najważniejszy jest gameplay, który w tym wypadku nie jest zbyt interesujący, no i kogo w dzisiejszych czasach można zainteresować slasherem?

Tak czy siak czeka na was świetna grafika (najnowocześniejsza z najnowocześniejszych jak zapewniają twórcy), co oznacza, że wasze urządzenie może sobie nie poradzić z grą, polecam więc krótki maraton do sklepu, aby kupić nowy telefon! Jeśli chodzi o fabułę, to możemy wcielić się w role pułkowników, olimpijczyków, albo herosów, a dowodzić będziemy zarówno bogami, jak i postaciami znanymi z mitologii. W jednym rzędzie będą stali Zeus, Spartakus, Meduzy, Ariadna, Atlas i wiele innych istot. Lokalizacje również związane są epickimi miejscami, będą to na przykład Olimp, zniszczone Pompeje itd. Design jest na poziomie, piękno aż oślepia. Cel gry jest prosty — zwyciężyć wszystkich wrogów i zdobyć nieograniczoną władzę, a także udowodnić wszystkim swoją wyższość. Ale jak już wszyscy wiecie, władza jest zawsze nierozłącznie związana z pieniędzmi, ostrzegam więc, że musicie liczyć się z realnymi kosztami, do gry dołączony jest bowiem sklep internetowy, który, jak w każdej innej aplikacji od Gameloft, jest bardzo rozbudowany i naciąga was na dodatkowe koszty.

Podsumowanie: gra jest z pewnością piękna, ale mnie osobiście drażni fakt, że programiści nawet nie starali się wymyślić czegoś nowatorskiego, jeśli chodzi o gameplay. Schemat, który wszystkim się już przejadł, owinęli w kolorową bibułkę dobrego designu. I tyle.


Reklama

Pobierz Bogowie Areny 1.9.7a dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
DARK HIPPOLYTA
Another Dark Fighter joins the fray.
Various game performance improvements, optimisations and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.9.7a (197022)
Data umieszczenia 2020-12-10 16:07
rozmiar 35.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Wszystkie aplikacje Gameloft SE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(34)
4.35★ 87.05%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/26 09:15
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |