MUTANT Metal Blood
3.6 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:


Gry fabularne są dość popularne, nic więc dziwnego, że coraz więcej twórców stara się osadzać swoje projekty w tym gatunku. Jednakże warto pamiętać, że nie są popularne od tak sobie. Tajemnicą ich sukcesu jest to, że można w nich zawrzeć bez większego trudu i dobrą grafikę i fabułę i ciekawy gameplay, co generalnie bardzo ułatwia zadanie programistom.

Fabuła w MUTANT Metal Blood jest dość ciekawa, ale ciężko nazwać ją oryginalną. Opowiada historię dalekiej przyszłości, około 2100 roku, kiedy to na kuli ziemskiej rozprzestrzenił się groźny wirus „M”. Zmienił on wszystkich mieszkańców ziemi w mutanty. Społeczeństwo pogrąża się w chaosie i anarchii... Nie trudno się domyślić, że waszym zadaniem będzie przetrwanie w ciężkich warunkach, nierzadko będziecie musieli uciekać się do agresywnych środków!

Wasz bohater przynależy do niewielkiego ruchu oporu, który patroluje ulice miasta i stara się oczyścić je z potworów. Walczy wręcz, albo przy pomocy różnorakich broni. Będziecie mieć możliwość ulepszania swojego bohatera. Na ulicach możecie znaleźć potrzebny wam ekwipunek i pozostałe przedmioty, bez których ludzkość w czasach apokalipsy nie może się obejść.

Z racji tego, że sama w sobie fabuła nie jest zbyt rozbudowana, musicie liczyć się z tym, że gameplay również nie będzie zbyt wciągający, jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to design, wygląd waszych wrogów i lokalizacje. Wszystko pozostałe szybko wam się znudzi. Akcja jest, ale z jakichś powodów nie wciąga, podejrzewam, że winą za to można obarczyć nie do końca dopracowaną mechanikę. Jedyne, co może wam przypaść do gustu, to walki z pozostałymi graczami i misje, które są dość różnorodne.

Szata graficzna jest zaprojektowana w dobrej jakości, jednakże przed ściągnięciem gry musicie się zastanowić, czy wasz telefon poradzi sobie z wymaganiami technicznymi. Do tego musicie mieć stały dostęp do Internetu, bez niego gra nie chodzi.

Podsumowanie: nie mogę dać projektowi minusa, po pierwsze jest to debiut tej firmy, za co należy im się taryfa ulgowa. Projekt pomimo tego, że jest jeszcze dość surowym stanie, ma jakąś swoją indywidualność, która zasługuje na uwagę, a programistom życzę sukcesów i nowych projektów, które z pewnością będą o wiele lepsze!


Reklama

Pobierz MUTANT Metal Blood 1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1 (122)
Data umieszczenia 2015-12-31 03:32
rozmiar 53.69 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-12-31 05:33:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.56★ 71.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/12/26 19:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |